Łukowica. Nie chciał mandatu za brak maseczki więc... pobił policjanta. Teraz posiedzi

W Łukowicy policjant zwrócił uwagę mężczyźnie idącemu bez wymaganej prawem maseczki zakrywającej usta i nos. Pieszy nie zareagował. Kiedy funkcjonariusz zaczął wypisywać mandat, mężczyzna wyjął z kieszeni butelkę z alkoholem i zaczął go pić, a następnie butelką tą zaczął bić policjanta. Równocześnie groził mundurowemu śmiercią.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 24-10-2020

Rekord prędkości samochodu. Pojechał ponad 500 km/h [WIDEO]

532,7 km/h - taki jest aktualny rekord prędkości samochodu z homologacją pozwalającą na poruszanie się po drogach publicznych. Ustanowił go supersamochód SSC Tuatara, dzieło Amerykanów z Shelby SuperCars.

Data publikacji: 24-10-2020

1000 KM i 3 sekundy do setki. Elektryczny Hummer oficjalnie zaprezentowany

Po 10 latach nieobecności na rynku, General Motors zaprezentował pierwszy w pełni elektryczny pojazd do zadań specjalnych, który ma konkurować z Cybertruckiem od Tesli. Zobaczycie nowego Hummera w pełnej krasie.

Data publikacji: 24-10-2020

Zmarł James Redford. Syn Roberta Redforda miał 58 lat

Informację o śmierci Jamesa Redforda przekazała jego żona Kylie. W wywiadzie udzielonym The Salt Lake Tribune poinformowała, że Redford miał nawrót raka wątroby. Syn sławnego amerykańskiego aktora Roberta Redforda miał 58 lat.

Data publikacji: 24-10-2020

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor miał 59 lat

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu Świat według Kiepskich. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.

Data publikacji: 24-10-2020