Leszek Miller: oglądam "Gliniarzy", bo gra tam moja wnuczka

Leszek Miller w programie Gość Wydarzeń mówił, że ostatnio zaczął oglądać serial Gliniarze. - Występuje tam tajemnicza hakerka Żaneta i ta rola mnie szczególnie interesuje - powiedział. W tę postać wciela się jego wnuczka, Monika. Były premier zaprzeczył, by szkolił swoją krewną z występów przed kamerą. Jego zdaniem, ona tego bardzo nie lubi.


Inne artykuły

Cher – twórczyni „Belive”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Cher jest amerykańską piosenkarką i aktorką. Artystka, która karierę rozpoczęła już w latach sześćdziesiątych XX wieku, należy do grona największych gwiazd muzyki pop w historii. Nic więc dziwnego, że zyskała miano Bogini Popu. Zawdzięczamy jej powstanie między innymi takich hitów jak...

Data publikacji: 04-09-2020

Wbrew regułom – odmienione życie Homera

Odmiana monotonnego i jednostajnego życia to motyw, który bardzo często przewija się w filmach i serialach. Bohaterowie pod wpływem impulsu lub zbiegu okoliczności rozpoczynają w nich nowe i zazwyczaj obfitujące w przygody życie. Nie inaczej jest w przypadku głównego bohatera filmu &bd...

Data publikacji: 04-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 04-09-2020

Koronawirus na Śląsku. Przybywa zakażonych. Najnowsze dane o pandemii i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 04-09-2020