Leonardo DiCaprio wahał się, czy zagrać w „Titanicu”

Leonardo DiCaprio jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Nie ma wątpliwości, że największą sławę przyniosła mu rola w filmie „Titanic”. Gdy aktor wystąpił w tej imponującej produkcji Jamesa Camerona, miał zaledwie 22 lata. Mimo, że już wcześniej odni...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 25-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 25-03-2020

Koronawirus: Zakaz wychodzenia z domów na terenie całej Polski. Drastyczne środki mają zapobiec rozprzestrzeniu koronawirusa

Na terenie Polski wprowadzono radykalny zakaz opuszczania domów. To kolejny z kroków podjętych przez rząd w walce z koronawirusem. Nowe przepisy będą obowiązywać od środy, 25 marca. Istnieją wyjątki. - Zakaz nie obejmuje pomocy najbliższym - uspokoił minister zdrowia.

Data publikacji: 25-03-2020

Koronawirus: w Polsce obowiązuje zakaz wychodzenia z domu. Co można a czego nie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania

Rząd wprowadził na terenie całej Polski zaostrzony zakaz wychodzenia z domów. Co to oznacza? Teraz na zewnątrz można wyjść jedynie w sprawach niezbędnych dla życia codziennego. Np. na zakupy, do pracy czy na spacer z psem. Czy można do tego zaliczyć również samotne wyjście do lasu lub kilkukilometrową przebieżkę? Co z niedzielnymi mszami świętymi? Odpowiadamy na te i kilka innych kwestii.

Data publikacji: 25-03-2020

Kraków. Gdzie można kupić drożdże i dlaczego są towarem deficytowym? 24.03.

Wielu mieszkańców krąży po krakowskich sklepach w poszukiwaniu drożdży. Okazuje się, że w całym mieście to towar deficytowy. W niektórych sklepach drożdży, potrzebnych m.in. do wypieku chleba, nie ma od tygodni. Gdzie można kupić drożdże?

Data publikacji: 25-03-2020