Kylie Minogue – ikona muzyki pop. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Kylie Minogue jest australijską piosenkarką, aktorką i autorką tekstów. Międzynarodową sławę zdobyła dzięki takim hitom jak „Cant Get You Out of My Head”, „I Should Be So Lucky”, „Spinning Around” czy „Come into My World”. Jest zdobywczynią wiel...


Inne artykuły

Jak zostać królem (2010) - niekonwencjonalne lekcje dykcji

"Jak zostać królem" to film nakręcony w 2010 roku, który opowiada niezwykłą historię księcia Alberta, który niespodziewanie objąć musi tron angielski. Przyszły władca ma jednak jeden ogromny problem - nie potrafi się wysławiać.  Tytuł oryginalny: The King's SpeechGatunek:...

Data publikacji: 24-10-2020

Pracodawca patrzy! Uważaj, kiedy i czym chwalisz się w sieci

Internet nie śpi. Internet nie zapomina. Każdy użytkownik buszujący w sieci powinien mieć na uwadze te stwierdzenia. Nie ma w nich ani krzty przesady. Szczególnie zaś wyczuleni na publikacje na portalach społecznościowych powinny być osoby, które przebywają na zwolnieniu lekarskim.

Data publikacji: 24-10-2020

Komunikowanie ciałem, czyli jak gestami przekonać innych do naszych racji

Komunikacja niewerbalna, czyli język ciała, mowa ciała to komunikaty, które przekazujemy najczęściej nieświadomie rozmówcy. Takie sygnały czy komunikaty informują nas o intencjach, uczuciach, cechach charakteru a nawet o pochodzeniu i wykształceniu. Źródłami mowy ciała są indywidualne doświadczenia człowieka oraz normy kulturowe.

Data publikacji: 24-10-2020

Tyle "bez ściemy" zarabiają kasjerzy w sklepach Lidl i Biedronka w 2020 roku. Zobaczcie ich zarobki

Zdecydowana większość kasjerów wykonuje swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę - 85 proc. ankietowanych. Więcej niż co trzeci z nich (36 proc.) deklaruje, że co miesiąc otrzymuje premie za osiągane wyniki - tak mówi najnowszy raport "Kasjer na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania" serwisu zarobki.pracuj.pl.

Data publikacji: 24-10-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 24-10-2020