Krzysztof Zanussi – wybitny twórca filmowy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Krzysztof Zanussi jest polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Tworzył w nurcie kina Młodej Kultury i kina moralnego niepokoju. Do jego najważniejszych filmów należą „Struktura kryształu” (1969), „Za ścianą” (1971), „Iluminacja” (1972), &bdqu...


Inne artykuły

Król – gangsterzy w międzywojennej Warszawie

Filmy i seriale inspirowane dziełami literatury cieszą się zazwyczaj sporą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku polskiego serialu pod tytułem „Król”, który inspirowany jest powieścią autorstwa Szczepana Twardocha. Produkcja zabiera nas do Warszawy roku 1937, nad kt&o...

Data publikacji: 19-11-2020

Black Friday 2020 w modivo.pl: Czekają spore zniżki, promocje i rabaty! Jaką ofertę na Czarny Piątek przygotował sklep modivo.pl?

Black Friday 2019 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji sklep answear.com przygotował wiele zniżek i rabatów na ubrania, buty i akcesoria. W ofercie sklepu znajdziecie produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Które ubrania i akcesoria warto kupić podczas Black Friday w sklepie answear.com? Sprawdź najatrakcyjniejsze oferty!

Data publikacji: 19-11-2020

Black Friday 2020 w modivo.pl. Jakie promocje dla mężczyzn przygotował dla nas sklep modivo.pl? Black Friday online – najlepsze oferty

Chcesz się dobrze ubrać? Planujesz uzupełnić zimową garderobę? Black Friday 2020 w modivo.pl to doskonała okazja na ciuchowe zakupy. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych i najciekawszych ofert przygotowany na Black Friday 2020. Nie ociągaj się – takie promocje zdarzają się tylko raz w roku!

Data publikacji: 19-11-2020

Jerzy Brzęczek po meczu z Holandią: To żenująca manipulacja

Polska przegrała z Holandią 1:2 w meczu Ligi Narodów na Stadionie Śląskim. Duże zainteresowanie budził nie tylko wynik, ale i wydarzenia związane z Robertem Lewandowskim.

Data publikacji: 19-11-2020

Apostazja coraz popularniejsza! Jak odejść z Kościoła? Procedura apostazji - jak wygląda i z czym się wiąże?

Jak się wypisać z Kościoła? Apostazja coraz popularniejsza. "Po sześciu latach zastanawiania się, coś we mnie pękło. Ostatnie wydarzenia w kraju przekonały mnie, że jednak muszę odejść z Kościoła" - pisze w facebookowym komentarzu Piotr, który chce dokonać aktu apostazji. Takich osób, wyrażających w Internecie chęć odejścia z Kościoła, jest więcej. Biskup Jacek Jezierski przyznaje, że istnieje zjawisko występowania z Kościoła rzymskokatolickiego. Wzrasta ono w chwilach napięć na tle światopoglądowym i obyczajowym, ale również politycznym. Kuria nie prowadzi jednak statystyk odejść z Kościoła.

Data publikacji: 19-11-2020