Kraków. Teatr im. J. Słowackiego może "stracić sterowność"

Luki we wstępnym planie budżetowym Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie oraz problemy z wypłatami dla aktorów i pracowników techniki - na te kwestie m.in. wskazał Krzysztof Głuchowski, dyrektor sceny. Teatr może stracić sterowność - ocenił.


Inne artykuły

"Interwencja". Nie wiedział, że jeździ po płatnej drodze krajowej. Musi zapłacić gigantyczną karę

Maciej Kroń wykonywał prace budowlane nieopodal drogi krajowej nr 77 na Podkarpaciu. Kilka razy dziennie ją przecinał. Nie wiedział, że system viaTOLL (zastąpiony w 2021 r. systemem e-TOLL) robił mu zdjęcia, bo poruszał się po drodze płatnej. Naliczono mu ok. 20 tys. zł kary. Mężczyzna będzie walczył w sądzie; według niego zabrakło informacji o wjeździe na drogę płatną. Materiał Interwencji.

Data publikacji: 31-12-2021

Od 1 stycznia wyższe kary dla kierowców. Wchodzi w życie nowy taryfikator

Taryfikator mandatów za wykroczenia drogowe na rok 2022 przewiduje wysokie kary za przewinienia popełnione w czasie jazdy. Za przekroczenie prędkości o ponad 30 km/h kierowcy zapłacą minimalną kwotę 800 zł. Przekroczenie prędkości dopuszczalnej o ponad 70 km/h będzie kosztowało 2,5 tys. zł. Z kolei grzywna może wynieść nawet 30 tys. zł.

Data publikacji: 31-12-2021

Dziś Wigilia. Wyjątkowy koncert wigilijny w Polsat News i polsatnews.pl

Dziś Wigilia. W tym szczególnym dniu Polsat News zaprasza wieczorem na wyjątkowy koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek.

Data publikacji: 31-12-2021

"Kevin sam w domu" już dziś w Polsacie. Wigilijnej tradycji stanie się zadość

To już tradycja. W Wigilię Bożego Narodzenia Polsat pokaże kultowy film Kevin sam w domu. Transmisja o godz. 20:00. W ubiegłym roku komedia zgromadziła przed telewizorami prawie 4,5 mln widzów. Była to najpopularniejsza audycja w Wigilię w Polsce. Zapraszamy do Polsatu.

Data publikacji: 31-12-2021

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i Boże Narodzenie

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2021 oraz Kevin sam w domu liderami wigilijnej ramówki! W trakcie Wigilii nasza stacja zanotowała ponad 18 proc. udziału w grupie 16-49 i 15 proc. w grupie 4+! Boże Narodzenie też zdecydowanie należało do nas. Polsat w grupie komercyjnej był liderem każdego dnia – w Wigilię oraz w pierwszy i drugi dzień świąt. Cały okres świąteczny również wygraliśmy w grupie 4+.

Data publikacji: 31-12-2021