Kraków. Miasteczko studenckie jak miasto duchów. Wszystko przez Covid!

Miasteczko studenckie AGH - normalnie tętniące życiem, ławki oblegane przez studentów, podobnie kluby i punkty ksero. Tłumy na alejkach między akademikami. Obecnie - nic z tego. Zajęć stacjonarnych nie ma, żacy w domach, ale nie tych studenckich...


Inne artykuły

Korki na Zakopiance. Turyści wracają ze stolicy Tatr

Turyści, którzy w niedzielę wyjeżdżają z Zakopanego, muszą się liczyć z dużymi korkami na popularnej Zakopiance. Podróż spod Tatr do granic Krakowa zajmuje około 3 godz.

Data publikacji: 23-02-2021

Wielka Brytania i Francja luzują wymogi dotyczące kierowców ciężarówek

Kierowcy ciężarówek, powracający do Francji z Wielkiej Brytanii, nie będą już musieli przechodzić testu na obecność koronawirusa, jeśli spędzili w tym kraju mniej niż 48 godzin - poinformował w niedzielę brytyjski minister transportu Grant Shapps.

Data publikacji: 23-02-2021

"Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021". Wszystko o nowościach Polsatu

- W Polsacie pojawi się wyjątkowo dużo nowości i to są nowości z uśmiechem. Chcemy, by widz z nami dobrze się czuł - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat. W specjalnej audycji Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021 zaprezentowano szczegółową ofertę Polsatu na kilka najbliższych miesięcy.

Data publikacji: 23-02-2021

Zespół Daft Punk kończy działalność

Zespół Daft Punk kończy swoją działalność. Francuski duet tworzący muzykę elektroniczną poinformował o tym w oryginalny sposób, publikując w mediach społecznościowych ośmiominutowy film o nazwie Epilog.

Data publikacji: 23-02-2021

Tajemnica napisu na obrazie "Krzyk" wyjaśniona

Norwescy naukowcy wyjaśnili tajemnicę napisu na słynnym obrazie Edvarda Muncha Krzyk. Okazuje się, że autorem zdania: To mógł namalować tylko wariat jest sam malarz.

Data publikacji: 23-02-2021