Kraków. KOD manifestuje po podpisaniu ustawy kagańcowej [ZDJĘCIA]

"Dość dewastacji niezależności naszych sądów" - brzmiało jedno z haseł, z jakimi zebrali się w niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie uczestnicy demonstracji Małopolskiego Komitetu Obrony Demokracji.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 10-02-2020

Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Miał 4 promile alkoholu

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku w Łodzi, który po zderzeniu zasnął za kierownicą. Kompletnie pijanego kierującego musieli budzić policjanci. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i więzienie.

Data publikacji: 10-02-2020

Przejechał jednym samochodem ponad 1,5 mln kilometrów. Kolejne auto dostanie za darmo

Amerykanin Brian Murphy przejechał swoim Nissanem 1,6 mln kilometrów. Mężczyzna dokonał tego w ciągu 13 lat. W tym czasie auto nie wymagało żadnej poważnej naprawy. Koncern samochodowy był pod takim wrażeniem wyniku, że mężczyzna dostanie niedługo nowy model samochodu kompletnie za darmo.

Data publikacji: 10-02-2020

Hathaway, Hayward, Stallone, Travolta, Willis, McConaughey. Gwiazdy kina w kolejce po anty-Oscara

Koty, Rambo: Ostatnia krew oraz A Madea Family Funeral otrzymały po osiem nominacji do Złotych Malin - wyróżnień przyznawanych najgorszym filmom i artystom roku. Organizatorzy 40. edycji Golden Raspberry Awards odeszli od tradycji i nie wręczyli statuetek w przeddzień ceremonii Oscarów. Jedynym w tym roku filmem, który otrzymał zarówno nominacje do Oscara, jak i Złotych Malin jest Joker.

Data publikacji: 10-02-2020

"Wbił mnie w fotel". Konieczna o filmie "Boże Ciało"

- Narracja jest nienachalna, dba o to, żebyśmy nigdy nie mogli stanąć na chwilę po jakiejś stronie na pewno. Myślę, że to jest też tajemnica i wielka wartość tego filmu - powiedziała Aleksandra Konieczna, która w Bożym Ciele zagrała kościelną Lidię. Film w reżyserii Jana Komasy powalczy dzisiaj o Oscara.

Data publikacji: 10-02-2020