Korzystasz z bankowości internetowej? Przestępcy coraz częściej wykorzystują ten kanał do przejmowania środków pieniężnych z kont bankowych

Do Rzecznika Finansowego wpływają sygnały o kradzieży pieniędzy z rachunków klientów korzystających z usług bankowości internetowej. Przestępcy wykorzystują do tego karty SIM. Eksperci ostrzegają, że jest to bardzo skuteczny sposób kradzieży, często uniemożliwiający szybką reakcję posiadacza rachunku.


Inne artykuły

Duża ulga w podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców w Kielcach. To uratuje stoki narciarskie, hale i boiska przed upadkiem

Niektórzy przedsiębiorcy z Kielc zapłacą niższy podatek od nieruchomości i to aż o 75 procent. Walczyli o ulgę przede wszystkim właściciele firm prowadzący działalność sportową i rekreacyjną na dużych obiektach jak boiska, hale sportowe czy trasy narciarskie.

Data publikacji: 13-11-2020

Akcja „Czujne Świętochłowice". Do mieszkańców Świętochłowic trafi 20 czujek dymu i 20 czujników tlenku węgla

Do mieszkańców Świętochłowic trafią czujki dymu i czujniki czadu. Strażacy z tutejszej komendy, w ramach akcji "Czujne Świętochłowice", będą rozdawać czujki mieszkańcom Świętochłowic, narażonym na trujące działanie tlenku węgla lub niebezpieczeństwo pożaru.

Data publikacji: 13-11-2020

Reprezentacja Polski poznała ostatniego rywala w Euro 2020! To niewygodna dla nas Słowacja

Reprezentacja Polski poznała właśnie ostatniego rywala w grupie na Euro 2020. To kadra Słowacji, która w barażach wygrała po dogrywce z Irlandią Północną. Choć czwarty zespół poznaliśmy na samym końcu, Polacy zagrają z nim na samym początku zmagań.

Data publikacji: 13-11-2020

Niezwykłe mieszkanie Kuby Wojewódzkiego w Gdyni! Taki apartament zapiera dech w piersiach! Czy słynny celebryta przeniósł się do Trójmiasta?

Ten apartament Kuby Wojewódzkiego w Sea Towers zachwyca! Wojewódzki od 2002 roku prowadzi swój własny program talk show - początkowo na antenie Polsatu, od 14 lat - w TVN-ie. Popularnością cieszyły się też audycje radiowe, które prowadził wspólnie z Michałem Figurskim. Niegdyś zasiadał w programie wyłaniającym talenty. Obecnie z Piotrem Kędzierskim prowadzi audycje internetowej stacji newonce.radio. Oprócz własnego programu pisze także dla "Polityki" i pojawia się m.in. w reklamach sieci komórkowej Play. Mówi się, że rozkłada na czynniki pierwsze celebrytów. Słynie z miłości do dobrych samochodów i literatury. Uwielbia estetyczne wnętrza. Dlatego nikogo chyba nie zdziwi fakt, że posiada własny apartament w Gdyni. Co więcej, coraz częściej w nim przebywa.

Data publikacji: 13-11-2020

MEMY. Sport i polityka - mieszanka wybuchowa. Najlepsze sportowe memy o politykach 6.11.2020

Sport i polityka - styk tych dziedzin jest dość popularnym tematem memów, a ich twórcy potrafią być bezlitośni dla polityków. Zebraliśmy najlepsze takie memy. Aby je obejrzeć, no i pośmiać, kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 13-11-2020