Koronawirus w Polsce [DANE, MAPY, WYKRESY] Coraz więcej zakażeń koronawirusem. Zobacz aktualne dane 1.06.2020

Mapa koronawirusa w Polsce wciąż się zapełnia. Rośnie liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 powodujących chorobę zakaźną COVID-19. Do 1.06.2020 w Polsce stwierdzono już 24 165 przypadków zakażeń oraz 1 074 zgonów spowodowanych koronawirusem. Gdzie w Polsce występuje koronawirus? Ile osób jest chorych? Jak szybko rośnie liczba zakażeń? Zobacz najnowsze dane, mapy i wykresy.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 02-06-2020

15-latek zabrał młodsze koleżanki na przejażdżkę. Dachował

Kierowca jadący citroenem przez Rybnik przekroczył prędkość, utracił panowanie nad autem i dachował. Okazało się, że za kierownicą siedział... 15-latek. Razem z nim podróżowały dwie 13-latki i 16-latek. Nastolatek tłumaczył policjantom, że chciał tylko zabrać znajomych na przejażdżkę.

Data publikacji: 02-06-2020

16-latka walczy o życie. Pijany kierowca staranował auto z rodziną [NAGRANIE WYPADKU]

Jest nagranie tragicznego wypadku w Łodzi, jak spowodował pijany kierowca audi. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w fiata. Z nagrania wynika, ze jego kierowca nie miał szans uniknąć wypadku. Wiózł on troje dzieci, wszystkie leżą w szpitalu. Najbardziej poszkodowana 16-latka walczy o życie, rokowania niestety nie są najlepsze. Sprawca usłyszał zarzuty.

Data publikacji: 02-06-2020

Nie żyje Jerzy Pilch. Pisarz zmarł w swoim domu

Nie żyje Jerzy Pilch, pisarz i laureat Nagrody Literackiej Nike. Zmarł w piątek po południu w swoim domu w Kielcach - przekazała Wyborcza, a informację tę potwierdziło Muzeum Literatury. Od kilku dni 67-letni pisarz miał problemy z ciśnieniem.

Data publikacji: 02-06-2020

Legendarny Clint Eastwood kończy 90 lat

W niedzielę 90. urodziny obchodzi jeden z najbardziej popularnych amerykańskich aktorów - Clint Eastwood. Mimo tego, że na całym świecie znany jest ze swoich ról filmowych, bardziej doceniony został jako reżyser. Próbował swoich sił również jako producent.

Data publikacji: 02-06-2020