Koronawirus: Kwarantanna domowa obowiązkiem? Grożą kary. Więzienie i 3 lata za kratkami? Kwarantanna a koronawirus

Koronawirus rozprzestrzenia się w coraz szybszym tempie. Kwarantanna domowa staje się koniecznością, a za jej złamanie grożą kary. Coraz więcej osób w Polsce jest i będzie poddanych kwarantannie domowej w związku z koronawirusem. Dziś to już ponad 4 tysiące Polaków. Jak się podczas niej zachować? Co grozi za złamanie kwarantanny? W Polsce jest obecnie 44 potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem. O wszystkich szczegółach dotyczących złamania procedury kwarantanny domowej dowiecie się z poniższego artykułu.


Inne artykuły

Kuba Błaszczykowski apeluje do PZPN w sprawie kontynuacji rozgrywek

Kapitan Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski w czwartkowy (12 marca) wieczór zaapelował do najwyższych władz polskiej piłki. Ma to związek z decyzją PZPN, zgodnie z którą rozgrywki piłkarskie w naszym kraju mają być kontynuowane.

Data publikacji: 13-03-2020

Targi Motor Show w Poznaniu przełożone. Z obawy przed koronawirusem

Z uwagi na zagrożenie wystąpienia w Polsce koronawirusa i odwołanie poznańskich targów Motor Show organizatorzy postanowili zmienić termin wydarzenia. Największa impreza motoryzacyjna w Polsce odbędzie się w czerwcu, a nie jak planowano pod koniec marca.

Data publikacji: 13-03-2020

71-latka przejechana przez ciężarówkę. Tragiczny wypadek w Toruniu

71-letnia kobieta próbowała ominąć stojący na parkingu samochód ciężarowy. Gdy była przed maską samochodu, kierowca ciężarówki ruszył. Piesza zginęła na miejscu. - Kierowca, jako włączający się do ruchu, ponosi główny ciężar odpowiedzialności - ocenił ekspert.

Data publikacji: 13-03-2020

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną

Weinstein został skazany za gwałt w 2013 roku na początkującej wówczas aktorce Jessice Mann oraz za wymuszenie w 2006 roku aktu seksualnego na asystentce Miriam Haleyi w jego apartamencie. W środę ustalono wysokość kary - 23 lata więzienia.

Data publikacji: 13-03-2020

Charlie Sheen oskarżony o gwałt na 13-latku. Aktor zaprzecza

Aktor Corey Feldman wyprodukował film dokumentalny, w którym oskarżył kolegów z branży filmowej o molestowanie seksualne oraz pedofilię. Wśród obwinionych jest Charlie Sheen, znany m.in. z ról w filmie Pluton i serialu Dwóch i pół. To chore i nieprawdziwe zarzuty. To nigdy nie miało miejsca - powiedział gwiazdor dla serwisowi HuffPost.

Data publikacji: 13-03-2020