Korki na Zakopiance. Turyści wracają ze stolicy Tatr

Turyści, którzy w niedzielę wyjeżdżają z Zakopanego, muszą się liczyć z dużymi korkami na popularnej Zakopiance. Podróż spod Tatr do granic Krakowa zajmuje około 3 godz.


Inne artykuły

Wielka Brytania i Francja luzują wymogi dotyczące kierowców ciężarówek

Kierowcy ciężarówek, powracający do Francji z Wielkiej Brytanii, nie będą już musieli przechodzić testu na obecność koronawirusa, jeśli spędzili w tym kraju mniej niż 48 godzin - poinformował w niedzielę brytyjski minister transportu Grant Shapps.

Data publikacji: 22-02-2021

Aktorce z serialu "Przyjaciółki" skradziono auto warte 750 tys. zł

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży bentleya wartego 750 tysięcy złotych. Właścicielką pojazdu była znana aktorka.

Data publikacji: 22-02-2021

Zakochaj się w Polsacie... na wiosnę!

Programy i seriale, które skradły serca widzów oraz całkiem nowe produkcje, na których premiery z niecierpliwością czekamy. Niezwykle barwna, zróżnicowana i wypełniona całą paletą emocji - taka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem! W niedzielę 21 lutego o godz. 19:30, zaraz po Wydarzeniach, zapraszamy na program Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021. Transmisja m.in. na polsatnews.pl.

Data publikacji: 22-02-2021

"Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021". Wszystko o nowościach Polsatu

- W Polsacie pojawi się wyjątkowo dużo nowości i to są nowości z uśmiechem. Chcemy, by widz z nami dobrze się czuł - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat. W specjalnej audycji Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021 zaprezentowano szczegółową ofertę Polsatu na kilka najbliższych miesięcy.

Data publikacji: 22-02-2021

Liam Hemsworth - gdzie grał? Jego najlepsze role

Liam Hemsworth urodził się 13 stycznia 1990 w Melbourne, w Australii. Jest on pochodzenia angielskiego, niemieckiego, irlandzkiego i szkockiego. Ma dwóch starszych braci, również aktorów, Chrisa i Luke'a. W wieku 16 lat wybrał się na casting do australijskiej opery mydlanej "Zat...

Data publikacji: 22-02-2021