Kinowe hity w 2020 r. Imperium znów kontratakuje

W amerykańskich kinach nie można zobaczyć nowych, wielkich produkcji. Przebojem srebrnych ekranów stały się więc stare klasyki. Równych sobie nie ma Imperium kontratakuje, film z 1980 roku.


Inne artykuły

Kate Middleton miała zrezygnować z trzeciej ciąży? Na jaw wyszły szokujące fakty

Najmłodszy syn Kate Middleton i księcia Williama, Louis Arthur Charles z Cambridge, w tym roku skończył dwa lata. Chłopiec przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu. Podobnie, jak w przypadku narodzin poprzednich dzieci, urodzenie się kolejnego królewskiego potomka było w...

Data publikacji: 20-07-2020

Fatalny romans – to nie może się skończyć dobrze

Miłość, zdrada i pożądanie to motywy, które bardzo często przewijają się w scenariuszach różnorodnych filmów i seriali. Wiele z nich obejrzeć możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych. Sporo z tego rodzaju produkcji znajdziemy chociażby na Netflixie, na który...

Data publikacji: 20-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 20-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 20-07-2020

Koronawirus na Śląsku. Najnowsze dane o zakażeniach koronawirusem i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 20-07-2020