Kino samochodowe po królewsku. Filmy w rezydencji Elżbiety II

W Sandringham Estate, królewskiej rezydencji Elżbiety II, zostanie zorganizowane kino samochodowe. W jeden z wrześniowych weekendów zainteresowani będą mogli obejrzeć hollywoodzkie produkcje nie wychodząc z aut.


Inne artykuły

Paris Hilton – naczelna amerykańska celebrytka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Paris Hilton jest jedną z najbardziej znanych amerykańskich celebrytek. Słynna dziedziczka fortuny Hiltonów zasłynęła przede wszystkim dzięki programowi typu reality show „Simple Life”, w którym występowała wraz ze swoją przyjaciółką Nicole Richie. Kontrowersyjna i z...

Data publikacji: 08-09-2020

Wspaniała Pani Maisel - sprzeciwi się wszystkiemu

Przenosimy się do lat 60., do USA. Do świata, który jest kompletnie opanowany przez mężczyzn. Niespodziewanie zdradzana żona odkrywa, że ma spory talent w stand-upie. Chce sprzeciwić się całemu patriarchalnemu społeczeństwu.  Rok produkcji: 2017 Oryginalny tytuł: The Marvelous Mrs....

Data publikacji: 08-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 08-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 08-09-2020

Koronawirus w Polsce i na świecie. W niedzielę 437 nowych zakażeń COVID-19. Raport na żywo minuta po minucie 6.09.2020

Raport minuta po minucie, niedziela 6 września 2020. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 437 nowych zakażeniach koronawirusem. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 70 824. Zmarło 2 120 zakażonych. Rząd przypomina o obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach. W kilkunastu powiatach przywrócono obostrzenia, ograniczono m.in. liczbę gości na weselach i w komunikacji miejskiej. Dziś początek roku szkolnego. W szkołach obowiązują zaostrzone przepisy sanitarne.

Data publikacji: 08-09-2020