Justin Bieber ma paraliż połowy twarzy. Doszło do zakażenia

Justin Bieber poinformował fanów, że zespół Ramsaya Hunta, na który zachorował, spowodował u niego paraliż połowy twarzy. Objawy choroby zmusiły artystę do odwołania części koncertów. Sytuacja jest na tyle poważna, że gwiazdor w najbliższym czasie musi zupełnie poświęcić się leczeniu. - Ufam Bogu, wszystko ma swoją przyczynę, kocham was - zwrócił się do fanów na Instagramie.


Inne artykuły

Dodatek osłonowy pomoże ci przetrwać drożyznę. Komu przysługuje osłonowe i ile można dostać?

Dodatek osłonowy to kwota z tarczy antyinflacyjnej, dzięki której poradzenie sobie z wysokimi rachunkami stanie się łatwiejsze. Do zgarnięcia jest nawet 1437 zł, a konkretna kwota zależy m.in. od liczby osób w gospodarstwie domowym. Wyjaśniamy, jak złożyć wniosek o osłonowe, komu przysługuje to świadczenie oraz jaki warunek trzeba spełnić, żeby dostać więcej.

Data publikacji: 12-06-2022

Kupiłeś fotowoltaikę? Fiskus chce, żebyś płacił podatek akcyzowy. Kogo może to spotkać?

Zakup fotowoltaiki może się wiązać z obowiązkiem zapłacenia podatku akcyzowego. Taką zaskakującą opinię wydał dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej, który stwierdził, że wynajmowanie domu z panelami powinno być traktowane jak sprzedawanie lokatorom prądu. Sprawdź, kto może zostać obciążony nowym podatkiem i w jakiej wysokości.

Data publikacji: 12-06-2022

Małopolskie: Pożar autobusu z wycieczką szkolną na A4. Droga zablokowana

Z powodu pożaru autobusu z wycieczką szkolną na węźle Kraków-Wieliczka (Małopolsce) autostrada do Rzeszowa jest zablokowana. W pożarze pojazdu nikt nie ucierpiał - poinformowała w czwartek po południu GDDKiA w Krakowie.

Data publikacji: 12-06-2022

Warszawa. Będą wyższe ceny za parking w stolicy. Strefa SPPN zostanie powiększona

W czwartek Rada m.st. Warszawy zdecydowała o podwyżce opłat za postój w strefie płatnego parkowania. Do 300 zł wzrosła też opłata dodatkowa za brak biletu. Strefa SPPN zostanie powiększona.

Data publikacji: 12-06-2022

Warszawa. Koncert Maty na celowniku prokuratury. Śledztwo w toku

- Prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie koncertu na bulwarach wiślanych, który 23 maja zorganizował raper Mata - poinformowała Aleksandra Skrzyniarz rzeczniczka Prokuratury Rejonowej. Dodała, że impreza odbyła się bez wymaganego zezwolenia.

Data publikacji: 12-06-2022