Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Aktor czuje się dobrze

- Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu - powiedziała we wtorkowe popołudnie Barbara Stuhr, żona aktora, w rozmowie z krakowską Gazetą Wyborczą. Stuhr w nocy z 12 na 13 lipca trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu.


Inne artykuły

Drewniany kościół z Orawy zostanie kolejnym Pomnikiem Historii

Siedemnastowieczny, późnobarokowy kościół drewniany z Orawki w Małopolsce jeszcze w tym roku może trafić na listę Pomników Historii, którą ogłasza prezydent. Zdecydowała o tym Rada Ochrony Zabytków przy ministrze kultury. - Przygotowywane są materiały do opracowania projektu rozporządzenia dla kancelarii Prezydenta RP - poinformował Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Data publikacji: 29-07-2020

HBO nakręci serial o szczepionce na koronawirusa

HBO wraz ze zdobywcą Oscara Adamem McKayem stworzy fabularyzowany serial o wyścigu korporacji szukających szczepionki na koronawirusa. Produkcja będzie adaptacją książki The First Shot Brendana Borella i - jak przekonują twórcy - skupi się na postawach firm i osób, gotowych położyć swoje życie na szali.

Data publikacji: 29-07-2020

Kanye West przeprasza Kim na Twitterze. Błaga o wybaczenie

Kanye nie notuje ostatnio najlepszego czasu. Od momentu, kiedy ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych zaczęły się dziać z nim bardzo niepokojące i dziwne rzeczy. Raper zaczął opowiadać o bardzo intymnych rzeczach, prywatnych, jak o tym, że wraz z Kim chcieli usunąć i...

Data publikacji: 29-07-2020

Włoskie wakacje - w Toskanii można zacząć życie na nowo

Robert i jego syn przyjeżdżają do Włoch. Chcą sprzedać rodzinną willę, z którą każdy z nich ma inne wspomnienia. Przymusowe wakacje nieco się przedłużą, bo muszą wyremontować to, co z willi zostało. A w pięknej i malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa…  Gatunek: Komed...

Data publikacji: 29-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 29-07-2020