Jak zostać gwiazdą? - i jeszcze przy tym pozostać sobą?

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów z całej Polski. Okazuje się, że niejaka Ostra, która pokłóci się z jednym z jurorów, zostanie tam wciągnięta i okaże się, że ma wielki głos. Ile zapłaci za sławę?  Gatunek: Kom...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 23-05-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 23-05-2020

Tak wygląda koronawirus w województwie śląskim. Naukowcy przygotowali mapy, na których widach epidemię jak na dłoni

Pierwsze kompleksowe opracowanie dotyczące rozmieszczenia i zasięgu występowania koronawirusa w województwie śląskim przygotowali naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Wynika z niego, że województwo śląskie - mając najwyższą liczbę zakażeń - nie jest wcale pod tym względem jednorodne. Są gminy wolne od SARS-CoV-2 i gminy, w których współczynnik zakażeń jest bardzo wysoki. - Zabrane dane mają wspomóc proces monitorowania epidemii, a nie mają na celu stygmatyzowania poszczególnych gmin i jej mieszkańców - podkreślają autorzy opracowania.

Data publikacji: 23-05-2020

Zakaz międzynarodowych lotów pasażerskich wydłużony do 6 czerwca

Zakaz wykonywania międzynarodowych lotów pasażerskich został wydłużony do 6 czerwca - poinformował właśnie Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach na swoim profilu społecznościowym.

Data publikacji: 23-05-2020

Kraków. Niebo nad miastem opanowały balony! [ZDJĘCIA]

Pasjonaci baloniarstwa i (i Krakowa): Tomasz, Hubert, Krzysztof, Sławek, Janek, Jacek i Leszek, postanowili połączyć siły i nie tylko przynieść radość krakowianom swoimi niezwykłymi podniebnymi pojazdami, ale przede wszystkim zachęcić ich do aktywnego udziału w akcji #badzturysta.

Data publikacji: 23-05-2020