Jak mieszkać i żyć modnie? 7 trendów w urządzaniu wnętrz i ogrodów z 4 Design Days 2020 w Katowicach

Jakie ma być modne wnętrze w 2020 roku? Oto 7 trendów z 4 Design Days w Katowicach. Złoto, matowa czerń, rośliny, smart home. W sobotę i niedzielę dni otwarte na 4 DD. Zobaczcie, co wystawcy prezentują w MCK i Spodku w Katowicach podczas targów dizajnu i co można zamówić i czym zainspirować się podczas aranżacji domu, mieszkania czy ogrodu.


Inne artykuły

Horoskop dzienny na sobotę, 8.02.2020. Horoskop na dziś: byk, rak, ryby. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy?

Horoskop codzienny na 8.02.2020 r. Co przyniesie nam dzisiejszy dzień? Sprawdź horoskop dzienny na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 8.02.2020. Przeczytaj horoskop na dziś Jakuba Ciećkiewicza i sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach! Sprawdź HOROSKOP DZIENNY na sobotę, 8.02.2020 roku.

Data publikacji: 08-02-2020

Cracovia udanie zaczęła wiosnę i została liderem ekstraklasy

W meczu 21. kolejki ekstraklasy Cracovia pokonała Arkę w Gdyni 1:0 i przynajmniej do niedzielnego wieczora została liderem ekstraklasy (wtedy swój mecz zagra Legia Warszawa z ŁKS-em).

Data publikacji: 08-02-2020

Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Miał 4 promile alkoholu

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku w Łodzi, który po zderzeniu zasnął za kierownicą. Kompletnie pijanego kierującego musieli budzić policjanci. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i więzienie.

Data publikacji: 08-02-2020

Przejechał jednym samochodem ponad 1,5 mln kilometrów. Kolejne auto dostanie za darmo

Amerykanin Brian Murphy przejechał swoim Nissanem 1,6 mln kilometrów. Mężczyzna dokonał tego w ciągu 13 lat. W tym czasie auto nie wymagało żadnej poważnej naprawy. Koncern samochodowy był pod takim wrażeniem wyniku, że mężczyzna dostanie niedługo nowy model samochodu kompletnie za darmo.

Data publikacji: 08-02-2020

Muzycy Budki Suflera wspominają Lipkę. "Prosił, aby zespół grał, gdy go zabraknie"

- To był gość, który nie odcinał kuponów od swojej kariery, tylko cały czas pracował - wspominał Romualda Lipkę basista Mieczysław Jurecki, członek Budki Suflera. Jego zdaniem, zmarły muzyk przemysłowo komponował przeboje. Natomiast Tomasz Zeliszewski, perkusista zespołu, stwierdził, że Lipko miał duszę wojownika.

Data publikacji: 08-02-2020