Ich Troje, Feel… Czyje płyty kupowaliśmy najchętniej przez ostanie 20 lat?

Ich Troje i Feel - to właśnie płyty tych polskich zespołów królowały najczęściej na Oficjalnej Liście Sprzedaży w ciągu ostatnich 20 lat. Z kolei wśród zagranicznych artystów wyróżniono m.in. Leonarda Cohena oraz Adele.


Inne artykuły

"The Witcher: Blood Origin". Nowy serial Netfliksa z uniwersum Wiedźmina

Netflix wyprodukuje sześcioodcinkowy serial The Witcher: Blood Origin. Jego akcja, osadzona w uniwersum Wiedźmina, będzie toczyć się się ponad tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w poprzednim serialu. Przy nowej produkcji będą pracować Andrzej Sapkowski, autor książek o Wiedźminie oraz Tomasz Bagiński jako producent wykonawczy.

Data publikacji: 28-07-2020

Meghan Markle ma problemy z płodnością? Jedno zdjęcie rozpoczęło lawinę spekulacji

Niedawno w mediach ponownie powrócił temat Meghan Markle i drugiej ciąży. Według brytyjskich tabloidów były książę i jego żona mają spodziewać się drugiego dziecka. Szybko ich plotka się wyjaśniła, kiedy przyłapali ich paparazzi, a księżna była jeszcze szczuplejsza niż zwykle. Przez to...

Data publikacji: 28-07-2020

Helen Mirren – absolutnie najlepsze kreacje aktorskie brytyjskiej gwiazdy

Helen Mirren należy do grona najpopularniejszych brytyjskich gwiazd filmowych. Aktorka początkowo występowała w teatrze, między innymi w Royal Shakespeare Company. W 1968 roku zadebiutowała przed kamerami w ekranizacji „Snu nocy letniej”. W latach siedemdziesiątych była aktorką kina tak...

Data publikacji: 28-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 28-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 28-07-2020