Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.


Inne artykuły

Uniwersytet każe studentom ściągnąć flagi LGBT. Grozi wyrzuceniem z akademika

Władze Uniwersytetu w Cambridge wezwały studentów do zdjęcia z okien akademika wszelkich plakatów i bannerów. Są wśród nich tęczowe flagi, plansze protestu klimatycznego i agitacja wyborcza. Studenci argumentują to swoim prawem do wolności słowa. Uczelnia zasłania się regulaminem dormitoriów.

Data publikacji: 24-04-2021

Berliński Balet Państwowy zawarł ugodę z baletnicą, skarżącą się na rasizm w zespole

Po oskarżeniach o rasizm i nieprzedłużeniu kontraktu, baletnica Chloé Lopes Gomes i Berliński Balet Państwowy zawarli ugodę przed okręgowym Sądem Arbitrażowym w Berlinie. Lopes skarżyła się na rasistowskie uwagi ze strony osoby prowadzącej szkolenie.

Data publikacji: 24-04-2021

"Do niedawna nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje". Duda o Żulczyku

- Nie czytałem książek Jakuba Żulczyka. Do niedawna w ogóle nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje. Później dowiedziałem się z mediów – powiedział prezydent Andrzej Duda. W rozmowie z redaktorem naczelnym Interii Piotrem Witwickim odniósł się do oskarżenia pisarza o zniesławienie prezydenta RP.

Data publikacji: 24-04-2021

Xbox – w gry free-to-play zagramy bez Xbox Live Gold

Nie od dziś wiadomo, że rynek darmowych gier komputerowych jest coraz większy i nie mowa tutaj o płatnych produkcjach, które od czasu do czasu dostajemy w ramach różnorakich promocji. Do dyspozycji graczy jest dziś bowiem mnóstwo tytułów free-to-play, w których moż...

Data publikacji: 24-04-2021

Szukając Sheeli - seria osobistych wywiadów

„Szukając Sheeli” to indyjska produkcja dokumentalna, która swoją premierę miała w 2021 roku. Historia przedstawiona w produkcji opiera się na postaci Ma Anand Sheel - kontrowersyjnej postaci, która po latach wraca do Indii.  Tytuł oryginalny: Searching for Sheel...

Data publikacji: 24-04-2021