Hutnik Kraków. Bramki i asysty w sezonie 2020/2021. Krzysztof Świątek strzelił już 5 goli

Hutnik Kraków. Sezon 2020/2021, II liga - klasyfikacja kanadyjska klubu, czyli bramki i asysty. W tym rankingu sprawdzicie, którzy piłkarze - no i oczywiście w jakim stopniu - mają wkład w gole zdobywane przez Hutnika. W GALERII prezentujemy zestawienie po 12 kolejkach, po rozegraniu zaległego meczu Hutnik - Śląsk II (2:5), w którym dwie piękne bramki zdobył Krzysztof Świątek. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.


Inne artykuły

DK 75. Zderzenie opla z jeleniem w Maciejowej. Auto rozbite, a zwierzę zabite

W Maciejowej jeleń nagle wyskoczył na główny trakt prowadzący z Nowego Sącza w kierunku Krynicy-Zdroju, czyli drogę krajową nr 75. W ciemnościach zwierzę uderzyło w lewy bok samochodu osobowego oraz w jego przednią szybę.

Data publikacji: 12-11-2020

Postawią 26 nowych fotoradarów. Podano lokalizacje

Wytypowano 26 lokalizacji na terenie 13 województw, w których zostaną ustawione nowe fotoradary. Umowę na ich dostawę i instalację podpisał Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Pierwsze urządzenia do pomiaru prędkości mają zostać zainstalowane do końca maja 2021 r., a ostatnie do końca lutego 2022 r.

Data publikacji: 12-11-2020

Raport NIK. Milion "elektryków" do 2025 r. Izba o "nierealnej wizji" rządu

Opóźnione prace nad projektami budowy pojazdów elektrycznych i wciąż niska liczba ogólnodostępnych punktów ładowania - to wynik raportu Najwyższej Izby Kontroli w kwestii elektromobilności, która - jak oceniono - wciąż jeszcze ładuje akumulatory. Izba mówi jasno: wizja miliona pojazdów elektrycznych w 2025 r. jest coraz mniej realna.

Data publikacji: 12-11-2020

"Czadoman" wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz finałowy występ

Trzynasta edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to już historia. Najlepszy w tym sezonie okazał się Paweł Czadoman Dudek, który w finałowym odcinku wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Czadoman zdobył Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zobacz finałowy występ zwycięzcy.

Data publikacji: 12-11-2020

Nie żyje Alex Trebek - legenda amerykańskiej telewizji. Miał 80 lat

Prowadzący teleturniej Jeopardy! Alex Trebek zmarł w wieku 80 lat w swoim domu w otoczeniu rodziny i przyjaciół - poinformowali producenci programu w mediach społecznościowych. Trebek prowadził program przez ostatnie 36 lat, ostatnie odcinki z jego udziałem zostaną wyemitowane w grudniu.

Data publikacji: 12-11-2020