Horoskop dzienny na wtorek, 6 kwietnia 2021. Co przepowiada wróżka Augusta? Sprawdź horoskop na dziś, 6.04.2021 r.

Horoskop dzienny wróżki Augusty na wtorek 6 kwietnia to ważne wskazówki dla znaków zodiaku. Decyzje podjęte rano mogą zaważyć na całym dniu, a nawet najbliższych miesiącach i latach. Przeczytaj swój horoskop uważnie.


Inne artykuły

Dwa auta zderzyły sie na skrzyżowaniu ulic w Muszynie. Jedna osoba w szpitalu

Samochód dostawczy i osobowy zderzyły się w Muszynie w wielkanocny poniedziałek. Jedna osoba ucierpiała aż tak dotkliwie, że musiała trafić do szpitala.

Data publikacji: 06-04-2021

Głazy spadły z gór na główną szosę w dolinie Popradu. O nie rozbiło sie auto

Samochód osobowy, jadący główną szosą w dolinie Popradu pomiędzy Muszyną i Piwniczną, wpadł na głaz, który oderwał się od przydrożnej skały i runął na jezdnię.

Data publikacji: 06-04-2021

Potrącił wózek z 15-miesięcznym dzieckiem. Dziewczynka zmarła, sprawca zbiegł

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w Przęsławicach (woj. mazowieckie). Kierowca białego SUV-a potrącił wózek z 15-miesięczną dziewczynką prowadzony przez ojca. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziecko zmarło. Kierowca zbiegł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Data publikacji: 06-04-2021

Motocyklista uderzył w sarnę. Zginął na miejscu

Tragicznie zakończyło się zderzenie motocyklisty z sarną, do którego doszło w Nowych Gołuszowicach (woj. opolskie) niedaleko granicy z Czechami w Niedzielę Wielkanocną. 29-latek zginął na miejscu.

Data publikacji: 06-04-2021

Polonijna śpiewaczka, Tajwanka i Chilijczyk nagrywają Gorzkie Żale. "Pojawił się nowojorski klimat"

Polonijna śpiewaczka Małgorzata Staniszewska przygotowała oryginalne nagranie nabożeństwa Gorzkich Żali w stylu łączącym jazz i muzykę pop. Projekt powstał z inicjatywy polskiego konsulatu w Nowym Jorku.

Data publikacji: 06-04-2021