Horoskop dzienny na sobotę 1 maja 2021 r. Co przepowiada wróżka Teodora? Sprawdź horoskop na dziś, 1.05.2021 r.

Horoskop dzienny na sobotę , 1 maja 2021. Sprawdź w horoskopie dziennym, co się dzisiaj wydarzy. Dowiedz się, co czeka Twoją rodzinę i Ciebie osobiście. Wróżka Teodora odczytuje znaki w gwiazdach i ma dla Ciebie horoskop na dziś. Jaka będzie sobota dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź.


Inne artykuły

Katowice. Zmarła zakonnica. To jedna z sióstr, podejrzanych o zakażenie indyjską odmianą koronawirusa

Nie żyje zakonnica z Katowic, jedyna hospitalizowana z 17 sióstr Misjonarek Miłości Matki Teresy z Kalkuty, które pozostają w izolacji w związku z podejrzeniem zakażenia indyjską odmianą koronawirusa.

Data publikacji: 01-05-2021

Majówka 2021. Zakopane i Krupówki pełne turystów. Sporo osób wybrało się na majówkę w góry

Pod Giewontem rozpoczął się długi weekend majowy. Choć mamy pandemię i zakaz wynajmu pokoi dla turystów, w Zakopanem już w piątek pojawiło się sporo osób. Krupówki w piątek wieczorem były pełne spacerowiczów.

Data publikacji: 01-05-2021

Pogrzeb Andrzej Grzesły, byłego piłkarza i działacza Garbarni, piłkarza Georytu, prezesa KKS Olsza, członka zarządu MZT [ZDJĘCIA]

Tłumy ludzi - rodzina, przyjaciele, znajomi, kibice - żegnały Andrzeja Grzesłę, byłego piłkarza krakowskich klubów Garbarni i Georytu, potem działacza "Brązowych", prezesa KKS Olsza i członka Zarządu Małopolskiego Związku Tenisowego, który zmarł 25 marca 2021 roku w wieku 66 lat. Jego pogrzeb odbył się w piątek, 30 kwietnia 2021 roku na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Data publikacji: 01-05-2021

Masz punkty karne? Możesz zapłacić wyższe OC

Rząd planuje, by łamiący przepisy drogowe płacili więcej za polisy. Na podwyżkę opłat wpływać ma liczba zebranych punktów karnych. Niewykluczone są również wyższe mandaty. Takiemu rozwiązaniu przyklaskuje m.in. Polska Izba Ubezpieczeń, jednak środowiska kierowców są sceptyczne. Wśród pomysłów tych drugich jest utworzenie funduszu bezpieczeństwa drogowego.

Data publikacji: 01-05-2021

Zbytnio zaufał nawigacji. Uszkodził dwa budynki, spędził noc w lesie

Nawigacja podpowiedziała kierowcy tira, żeby zjechał z głównej drogi i tak zaczęły się jego kłopoty. Zniszczył w Rogalowie (woj. lubelskie) dwa budynki, własną naczepę oraz spędził noc w lesie. Siedzący za kierownicą 24-latek zignorował kilka znaków i nie zatrzymał się, nawet kiedy skończył się asfalt, a droga zwęziła do trzech metrów.

Data publikacji: 01-05-2021