Horoskop dzienny na poniedziałek. Co się wydarzy 3 maja 2021? Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku wróżki Matary

Horoskop dzienny wróżki Matary na poniedziałek, 3 maja 2021, to ważne wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku. Decyzje podjęte rano mogą zaważyć na całym dniu. Przeczytaj swój horoskop na dziś uważnie.


Inne artykuły

Sądeczanin zasłabł za kierownicą. Jego wóz zderzył się z innym autem blokując DK 75

Sądeczanin, jadąc główną trasą łączącą Nowy Sącz z Krakowem, zasłabł za kierownicą i w rejonie Tymowej zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z wozem podążającym z przeciwka. Wypadek na trzy godziny całkowicie zablokował drogę krajową nr 75. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wydobyć rannych z wraków aut.

Data publikacji: 03-05-2021

Są szczęśliwi i wciąż zakochani. Kim jest Danusia Martyniuk, żona Zenka Martyniuka? Para jest małżeństwem od 1989 roku. ZDJECIA 3.05.2021

Kim jest Danusia Martyniuk? Czym żona znanego piosenkarza, Zenka Martyniuka, zajmuje się na co dzień? Wspiera go w koncertach, opiekuje się domem i rodziną. Jak lwica broni także swojego niepokornego syna. Ostatnio król disco polo zdradził, jak się do niej zwraca.

Data publikacji: 03-05-2021

Zbytnio zaufał nawigacji. Uszkodził dwa budynki, spędził noc w lesie

Nawigacja podpowiedziała kierowcy tira, żeby zjechał z głównej drogi i tak zaczęły się jego kłopoty. Zniszczył w Rogalowie (woj. lubelskie) dwa budynki, własną naczepę oraz spędził noc w lesie. Siedzący za kierownicą 24-latek zignorował kilka znaków i nie zatrzymał się, nawet kiedy skończył się asfalt, a droga zwęziła do trzech metrów.

Data publikacji: 03-05-2021

1 maja na drogach. Policja zatrzymała rekordową liczbę nietrzeźwych kierowców

W pierwszy dzień majowego weekendu policjanci w całym kraju zatrzymali 426 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To liczba znacznie wyższa niż w roku ubiegłym – przekazał kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Data publikacji: 03-05-2021

Bronisław Cieślak nie żyje. Miał 77 lat

W niedzielę zmarł Bronisław Cieślak, znany m.in. z głównych ról w serialach 07 zgłoś się oraz Malanowski i Partnerzy. Aktor miał 77 lat, od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą. W Telewizji Polsat prowadził program Telewizyjne Biuro Śledcze.

Data publikacji: 03-05-2021