Horoskop dzienny na poniedziałek, 27.07.2020. Horoskop na dziś: bliźnięta, rak, ryby. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy?

Horoskop codzienny na 27.07.2020 r. Co przyniesie nam dzisiejszy dzień? Sprawdź horoskop dzienny na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 27.07.2020. Przeczytaj horoskop na dziś Jakuba Ciećkiewicza i sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach! Sprawdź HOROSKOP DZIENNY na poniedziałek, 27.07.2020 roku.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 27-07-2020

Setki litrów alkoholu rozlały się na drogę. "W okolicy czuć zapach piwa"

- Nie widziałem momentu wypadku. Usłyszałem tylko spory huk. Teraz w okolicy czuć zapach piwa... - relacjonował jeden z mieszkańców Żor (woj. śląskie) w rozmowie z portalem gk24.pl. W okolicy ronda Kradziejówka rozlały się setki litrów napoju. Z naczepy pojazdu wypadło kilkadziesiąt skrzynek z butelkami. Prawdopodobnie towar był przewożony w nieodpowiednich warunkach.

Data publikacji: 27-07-2020

Nie trzeba będzie pokazywać prawa jazdy. Posłowie za zmianami w przepisach

Posłowie opowiedzieli się w piątek za nowelizacją Prawa o ruchu drogowym, która m.in. wprowadza możliwość rejestracji przez internet samochodów dla sprzedawców nowych aut, a także znosi obowiązek posiadania przy sobie prawa jazdy w Polsce.

Data publikacji: 27-07-2020

Zmarł jeden z najwybitniejszych polskich śpiewaków XX wieku. Bernard Ładysz miał 98 lat

W sobotę, dzień po 98. urodzinach, zmarł śpiewak (bas) Bernard Ładysz - informację potwierdziło Muzeum Powstania Warszawskiego. O śmierci Ładysza poinformował też na Facebooku doradca prezydenta, prezes Radia dla Ciebie Tadeusz Deszkiewicz.

Data publikacji: 27-07-2020

Nie żyje aktor z "Wejścia smoka". John Saxon zmarł na zapalenie płuc

Zmarł John Saxon, aktor, który zdobył sławę m.in. dzięki roli w Wejściu smoka i Koszmarze z ulicy Wiązów. Powodem jego śmierci była komplikacja po zapaleniu płuc - informuje portal hollywoodreporter.com. Aktor, który był także judoką i trenował karate, miał 83 lata.

Data publikacji: 27-07-2020