Holandia. Darmowe zwiedzanie Rijksmuseum w Amsterdamie po okazaniu klucza do zapięcia roweru

Mieszkańcy Amsterdamu będą mogli od poniedziałku przez tydzień bezpłatnie zwiedzać słynne Rijksmuseum (Muzeum Narodowe) po okazaniu klucza do zapięcia roweru. W ramach promocji muzeum zaprasza amsterdamczyków do obejrzenia odrestaurowanej Straży Nocnej Rembrandta.


Inne artykuły

Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Zobacz ceny

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Data publikacji: 05-09-2021

Śmigłowce Black Hawk i Robinson przyleciały do Kielc na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego [WIDEO]

Od wtorku 7 września do czwartku 9 wrześnie w Kielcach odbędzie się 29. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W halach Targów Kielce trwają intensywne przygotowania stoisk i wystaw. Zwiedzający i miłośnicy tematyki militarystycznej już we wtorek będą mogli obejrzeć najnowszy sprzęt i broń największych światowych firm. Na miejscu już są śmigłowce kultowych marek. Zobaczcie jak lądowały w Targach Kielce.

Data publikacji: 05-09-2021

Ciechanów. Śmiertelny wypadek na drodze gminnej. Łoś wybiegł z lasu

18-letni kierowca zginął w wypadku drogowym na drodze gminnej między Gołotczyzną a Ciechanowem (woj. mazowieckie). Na drogę wybiegł łoś. Pasażerka auta została ciężko ranna, walczy o życie w szpitalu.

Data publikacji: 05-09-2021

GDDKiA: od wtorku rusza duży remont na A2 w Łódzkiem; będą utrudnienia w ruchu

7 września rozpocznie się remont 20-kilometrowego odcinka autostrady A2 między węzłem Emilia a węzłem Zgierz w woj. łódzkim. Będą utrudnienia w ruchu. W tym roku ma być zmodernizowana zachodnia część tego odcinka autostrady - podano w łódzkim oddziale GDDKiA.

Data publikacji: 05-09-2021

ABBA wraca po 40 latach. Będzie nowa płyta

Legendarny szwedzki zespół muzyki pop ABBA zapowiedział w czwartek na Twitterze swój pierwszy od 40 lat album. Grupa oświadczyła także, że planowane jest wirtualne show, koncert zorganizowany na specjalnie zaprojektowanej arenie w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie.

Data publikacji: 05-09-2021