HBO nakręci serial o szczepionce na koronawirusa

HBO wraz ze zdobywcą Oscara Adamem McKayem stworzy fabularyzowany serial o wyścigu korporacji szukających szczepionki na koronawirusa. Produkcja będzie adaptacją książki The First Shot Brendana Borella i - jak przekonują twórcy - skupi się na postawach firm i osób, gotowych położyć swoje życie na szali.


Inne artykuły

Kanye West przeprasza Kim na Twitterze. Błaga o wybaczenie

Kanye nie notuje ostatnio najlepszego czasu. Od momentu, kiedy ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych zaczęły się dziać z nim bardzo niepokojące i dziwne rzeczy. Raper zaczął opowiadać o bardzo intymnych rzeczach, prywatnych, jak o tym, że wraz z Kim chcieli usunąć i...

Data publikacji: 29-07-2020

Włoskie wakacje - w Toskanii można zacząć życie na nowo

Robert i jego syn przyjeżdżają do Włoch. Chcą sprzedać rodzinną willę, z którą każdy z nich ma inne wspomnienia. Przymusowe wakacje nieco się przedłużą, bo muszą wyremontować to, co z willi zostało. A w pięknej i malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa…  Gatunek: Komed...

Data publikacji: 29-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 29-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 29-07-2020

Różowe niebo i różowa tęcza nad Śląskiem: jak powstało to niesamowite zjawisko?

Mieszkańcy Śląska mogli podziwiać niezwykłe zjawisko, jakim był nie tylko różowo-czerwony kolor nieba po burzy, ale także półkole w takim samym kolorze. Co to za zjawisko i jak do niego doszło?

Data publikacji: 29-07-2020