Hathaway, Hayward, Stallone, Travolta, Willis, McConaughey. Gwiazdy kina w kolejce po anty-Oscara

Koty, Rambo: Ostatnia krew oraz A Madea Family Funeral otrzymały po osiem nominacji do Złotych Malin - wyróżnień przyznawanych najgorszym filmom i artystom roku. Organizatorzy 40. edycji Golden Raspberry Awards odeszli od tradycji i nie wręczyli statuetek w przeddzień ceremonii Oscarów. Jedynym w tym roku filmem, który otrzymał zarówno nominacje do Oscara, jak i Złotych Malin jest Joker.


Inne artykuły

"Wbił mnie w fotel". Konieczna o filmie "Boże Ciało"

- Narracja jest nienachalna, dba o to, żebyśmy nigdy nie mogli stanąć na chwilę po jakiejś stronie na pewno. Myślę, że to jest też tajemnica i wielka wartość tego filmu - powiedziała Aleksandra Konieczna, która w Bożym Ciele zagrała kościelną Lidię. Film w reżyserii Jana Komasy powalczy dzisiaj o Oscara.

Data publikacji: 10-02-2020

Oscary 2020 [RELACJA Z GALI]

W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiemy się, kto zdobył najbardziej pożądane nagrody filmowe - Oscary. Wśród nominowanych jest m.in. Boże Ciało Jana Komasy. Relacja z gali Oscarów w portalu polsatnews.pl wystartowała o północy.

Data publikacji: 10-02-2020

Popularna aktorka zastąpi Ewę Chodakowską w programie "Dance, dance, dance"

Program „Dance, dance, dance” udał się Jackowi Kurskiemu jak żaden inny. To była jedna z najbardziej udanych premier Telewizji Polskiej zeszłej wiosny. Nic dziwnego, że już niebawem pojawi się 2. edycja tanecznego show z gwiazdami. Na czym polega program? Gwiazdorskie pary odtwarzają pop...

Data publikacji: 10-02-2020

Chińczyk zadziwił świat – wchodzi po schodach na głowie! [WIDEO]

Dzisiejszy świat pozwala nam odważnie sądzić, że niewiele jest nas w stanie zaskoczyć. Codziennie bombardowani jesteśmy najnowszymi i najbardziej szalonymi informacjami z kraju i świata. Przepływ wiadomości dodatkowo ułatwia internet, który staje się coraz poważniejszą alternatywą dla tradycy...

Data publikacji: 10-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 10-02-2020