Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną

Weinstein został skazany za gwałt w 2013 roku na początkującej wówczas aktorce Jessice Mann oraz za wymuszenie w 2006 roku aktu seksualnego na asystentce Miriam Haleyi w jego apartamencie. W środę ustalono wysokość kary - 23 lata więzienia.


Inne artykuły

Charlie Sheen oskarżony o gwałt na 13-latku. Aktor zaprzecza

Aktor Corey Feldman wyprodukował film dokumentalny, w którym oskarżył kolegów z branży filmowej o molestowanie seksualne oraz pedofilię. Wśród obwinionych jest Charlie Sheen, znany m.in. z ról w filmie Pluton i serialu Dwóch i pół. To chore i nieprawdziwe zarzuty. To nigdy nie miało miejsca - powiedział gwiazdor dla serwisowi HuffPost.

Data publikacji: 12-03-2020

Tromba - członek Ekipy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, dziewczyna, YouTube

Tromba to polski YouTuber, który występuje w Ekipie u boku Friza, Wujka Łukiego czy Mini Majka. Swoją karierę rozpoczynał od gry w Pokemon Go – później, jak Friz, zmienił temat swojego YouTube’a na vlogi i challenge. Kim jest Tromba? Wszystko o: Tromba Pełne imię i nazwis...

Data publikacji: 12-03-2020

Waga – znak kreatywnych i chaotycznych

Osobom spod znaku Wagi patronuje żywioł powietrza. Sprawia to, że są one często oderwane od spraw ziemskich i mają tendencję do bujania w obłokach. Wagi często przekonane są o tym, że są osobami poukładanymi, na których zawsze można polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Są także pewne...

Data publikacji: 12-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 12-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 12-03-2020