Gwiazdy w maskach, czyli festiwal filmowy w Wenecji w trakcie pandemii

Pomiary temperatury, elektroniczny system zapisów na seanse i konferencje, obowiązek noszenia masek i dezynfekcji rąk – m.in. takie procedury wdrożyli organizatorzy trwającego w Wenecji 77. festiwalu filmowego, by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Po kilku dniach widać, jak skrupulatnie są one przestrzegane.


Inne artykuły

Szymon Majewski – dziennikarz z wyjątkowym poczuciem humoru. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Szymon Majewski jest popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym oraz radiowym. Największą rozpoznawalność przyniósł mu prowadzony przez niego program „Szymon Majewski Show”, który był emitowany na antenie TVN w latach 2005-2011. Majewski ma też na swoim koncie sukc...

Data publikacji: 07-09-2020

Tatarak - przykład Eros i Tanatos

Kobieta, która utraciła swoich synów na wojnie, zawiązuje znajomość z młodym mężczyzną, który przynosi jej ukojenie. Nie wie, że jej mąż skrywa tajemnicę, która może zmienić całe jej życie.  Rok produkcji: 2009Gatunek: Dramat obyczajowy Produkcja: Polska R...

Data publikacji: 07-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 07-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 07-09-2020

Koronawirus na Śląsku. Przybywa zakażonych i chorych na COVID-19. Najnowsze dane o pandemii i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 07-09-2020