Gorzów Wielkopolski. Parkometry stanęły na samym środku miejsc parkingowych

Parkometry na środku miejsc parkingowych, i to w dwóch punktach, na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Z takim widokiem spotkali się kierowcy, którzy próbowali zaparkować na parkingach należących do gorzowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Błąd naprawiono, parkometry przeniesiono, ale mieszkańcy nie zapominają śmiesznego widoku. Zwłaszcza, gdy w mieście trudno znaleźć miejsce parkingowe.


Inne artykuły

Tomasz Knapik nie żyje. Lektor filmowy i telewizyjny miał 77 lat

Zmarł Tomasz Knapik, lektor filmowy, radiowy i telewizyjny. W przyszły czwartek skończyłby 78 lat. O śmierci Tomasza Knapika poinformował Maciej, jego syn. Był Głosem w naszych domach, naukowcem i wykładowcą Politechniki Warszawskiej. Ukochanym Ojcem i Dziadkiem. Odszedł we śnie, nad ranem - przekazał.

Data publikacji: 11-09-2021

Wrzesień z literaturą - Warszawskie Targi Książki 2021

9 września na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. To program wydarzeń literackich, edukacyjnych i branżowych. Na kilku scenach równolegle odbywać się będą spotkania z autorami.

Data publikacji: 11-09-2021

Ig Noble 2021 rozdane. Korupcja powiązana z otyłością polityków, orgazm udrażnia nos

Czy broda chroni przed skutkami uderzenia w twarz? (trochę). Czy politycy kradną więcej, kiedy są otyli? (wyraźnie). Czy nosorożce powinno się transportować do góry nogami? (tak najlepiej). Dlaczego przechodnie nie wpadają na siebie, kiedy idą ulicą? (to skomplikowane). Rozdano doroczne Ig Noble - nagrody z sympatią parodiujące najbardziej prestiżowe naukowe wyróżnienie.

Data publikacji: 11-09-2021

Bohaterowie Gwiezdnych wojen na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach [ZDJĘCIA]

Bohaterami tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach są wojskowe pojazdy, noszące nazwy rodem z Gwiezdnych wojen – kultowego amerykańskiego filmu stworzonego przez George’a Lucasa. Czołg Abrams prezentujący się w Targach Kielce nazwany został Obi-Wan Kenobi, a wspomagający go Hercules nosi nazwę Plan B.

Data publikacji: 11-09-2021

Historyczny dzień dla Politechniki Świętokrzyskiej. Kielecka uczelnia zaczęła współpracę z Polska Grupa Zbrojeniową (WIDEO)

Politechnika Świętokrzyska podpisała w czwartek, 9 września, w trzecim dniu Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, umowę z Polską Grupą Zbrojeniową umowę o współpracy. Uczelnia chce wdrażać swoje rozwiązania i kształcić kadrę na potrzeby polskiej armii.

Data publikacji: 11-09-2021