Gdzie jest burza? Sprawdź mapę i radar burzowy online. Ostrzeżenia IMGW [29.07.20]

Gdzie jest burza? Sprawdź radar burzowy online i ostrzeżenia IMGW. Czy przez Polskę 29.07.2020 przechodzą burze, czy radary meteorologiczne zarejestrowały wyładowania atmosferyczne? Jaka jest długoterminowa prognoza pogody? Czy w najbliższych dniach będzie padać? Dowiedz się, gdzie w Polsce jest burza! IMGW wydał ostrzeżenia przed silnymi burzami z gradem.


Inne artykuły

Nie trzeba będzie pokazywać prawa jazdy. Posłowie za zmianami w przepisach

Posłowie opowiedzieli się w piątek za nowelizacją Prawa o ruchu drogowym, która m.in. wprowadza możliwość rejestracji przez internet samochodów dla sprzedawców nowych aut, a także znosi obowiązek posiadania przy sobie prawa jazdy w Polsce.

Data publikacji: 30-07-2020

Polski samochód elektryczny. Premiera prototypów

Pierwsze modele polskich elektryków w pełnym świetle i w kilku kolorach. Spółka ElectroMobility Poland przedstawiła we wtorek prototypy polskiego samochodu elektrycznego w wersji hatchback oraz SUV.

Data publikacji: 30-07-2020

Drewniany kościół z Orawy zostanie kolejnym Pomnikiem Historii

Siedemnastowieczny, późnobarokowy kościół drewniany z Orawki w Małopolsce jeszcze w tym roku może trafić na listę Pomników Historii, którą ogłasza prezydent. Zdecydowała o tym Rada Ochrony Zabytków przy ministrze kultury. - Przygotowywane są materiały do opracowania projektu rozporządzenia dla kancelarii Prezydenta RP - poinformował Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Data publikacji: 30-07-2020

HBO nakręci serial o szczepionce na koronawirusa

HBO wraz ze zdobywcą Oscara Adamem McKayem stworzy fabularyzowany serial o wyścigu korporacji szukających szczepionki na koronawirusa. Produkcja będzie adaptacją książki The First Shot Brendana Borella i - jak przekonują twórcy - skupi się na postawach firm i osób, gotowych położyć swoje życie na szali.

Data publikacji: 30-07-2020

Tom Cruise wysadzi most w Polsce? Wiceminister: nie każda stara rzecz to zabytek

Duży sprzeciw i kontrowersje wzbudziły doniesienia, jakoby twórcy siódmej części Mission: Impossible, w której główną rolę zagra Tom Cruise, mieli chcieć na potrzeby filmu wysadzić 114-letni most w Pilchowicach (Dolnośląskie). Wiceminister kultury stwierdził, że nie każda stara rzecz to zabytek. Doniesienia o wysadzeniu mostu dementuje z kolei samorząd woj. dolnośląskiego.

Data publikacji: 30-07-2020