Fryzury na jesień 2020. Jakie fryzury będą najmodniejsze jesienią? Czy jesteś gotowa na jesienne zmiany? [8.09.20]

Jesienią chcemy się nosić bardziej elegancko. Na bok odchodzą plażowe fale. Wolimy bardziej zdecydowane cięcia, które będą pasować do eleganckich i wytwornych stylizacji jesiennych. Jakie fryzury będą najmodniejsze w najbliższych miesiącach? Przedstawiamy przegląd najgorętszych trendów.


Inne artykuły

To nie pierwszy taki wypadek. W dom w Izdebnie wjechało bmw

Była godz. 3:00 w nocy, gdy rozpędzony samochód przebił ogrodzenie oraz ścianę domu w Izdebnie w Wielkopolsce i zatrzymał się w kuchni. Domownicy byli już w sypialni i nikomu nic się nie stało. Po wypadku lokatorzy musieli się jednak wyprowadzić, bo dom grozi teraz zawaleniem. Podobne zdarzenie przeżyli już w 2016 r. Skarżą się na niezabezpieczony zakręt.

Data publikacji: 09-09-2020

Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia

Młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie w Tarnowie, ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. Nieuwaga 19-latki doprowadziła do uszkodzenia dwóch innych aut: ferrari i seata. Sprawczyni twierdziła, że nie zauważyła znaku. Dostała mandat.

Data publikacji: 09-09-2020

O 90 proc. mniej widzów. Fatalna sytuacja w polskich kinach

W lipcu do polskich kin wybrało się około 532 tys. 740 widzów - podał portal wirtualnemedia.pl, powołując się na dane udostępnione przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. W porównaniu z ubiegłym rokiem to spadek o blisko 90 proc.

Data publikacji: 09-09-2020

Kino samochodowe po królewsku. Filmy w rezydencji Elżbiety II

W Sandringham Estate, królewskiej rezydencji Elżbiety II, zostanie zorganizowane kino samochodowe. W jeden z wrześniowych weekendów zainteresowani będą mogli obejrzeć hollywoodzkie produkcje nie wychodząc z aut.

Data publikacji: 09-09-2020

"Śniegu już nigdy nie będzie". Szumowska i Englert: film nabrał dodatkowej treści podczas lockdownu

- Podczas lockdownu ten film nabrał dodatkowej wartości i dodatkowej treści. Przez dziwny zbieg okoliczności dotknęliśmy czegoś, co stało się szalenie aktualne - tak o swoim najnowszym filmie, polskim kandydacie do Oscara Śniegu już nigdy nie będzie opowiada Małgorzata Szumowska. Produkcja nakręcona wspólnie z Michałem Englertem oczarowała publiczność i krytyków na festiwalu w Wenecji.

Data publikacji: 09-09-2020