Fryzury na jesień 2020. Jakie fryzury będą najmodniejsze jesienią? Czy jesteś gotowa na jesienne zmiany? [04.09]

Jesienią chcemy się nosić bardziej elegancko. Na bok odchodzą plażowe fale. Wolimy bardziej zdecydowane cięcia, które będą pasować do eleganckich i wytwornych stylizacji jesiennych. Jakie fryzury będą najmodniejsze w najbliższych miesiącach? Przedstawiamy przegląd najgorętszych trendów.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 05-09-2020

Drift mu nie wyszedł. 18-latek uderzył bmw w latarnię

Pół roku cieszył się prawem jazdy 18-latek, który na drodze publicznej w Olsztynie świadomie wprowadzał swoje auto w poślizg. Wyślizgnęła mu się również spod kontroli sytuacja i drift zakończył na ulicznej latarni. Uszkodził zarówno ją, jak i swoje bmw.

Data publikacji: 05-09-2020

To nie pierwszy taki wypadek. W dom w Izdebnie wjechało bmw

Była godz. 3:00 w nocy, gdy rozpędzony samochód przebił ogrodzenie oraz ścianę domu w Izdebnie w Wielkopolsce i zatrzymał się w kuchni. Domownicy byli już w sypialni i nikomu nic się nie stało. Po wypadku lokatorzy musieli się jednak wyprowadzić, bo dom grozi teraz zawaleniem. Podobne zdarzenie przeżyli już w 2016 r. Skarżą się na niezabezpieczony zakręt.

Data publikacji: 05-09-2020

Leszek Miller: oglądam "Gliniarzy", bo gra tam moja wnuczka

Leszek Miller w programie Gość Wydarzeń mówił, że ostatnio zaczął oglądać serial Gliniarze. - Występuje tam tajemnicza hakerka Żaneta i ta rola mnie szczególnie interesuje - powiedział. W tę postać wciela się jego wnuczka, Monika. Były premier zaprzeczył, by szkolił swoją krewną z występów przed kamerą. Jego zdaniem, ona tego bardzo nie lubi.

Data publikacji: 05-09-2020

"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Krzysztof Ibisz zdradza szczegóły

Od piątku 4 września program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraca na antenę Polsatu. Program został zawieszony w marcu ze względu na pandemię COVID-19 po emisji dwóch odcinków show. Pierwszy odcinek startuje o godz. 20:05.

Data publikacji: 05-09-2020