Fryzury krótkie dla kobiet. Najmodniejsze krótkie cięcia na sezon letni 2020! Urocze, krótkie fryzurki [27.07.2020 r.]

Krótkie fryzury dla kobiet to hit ostatnich lat. Długie pukle już wcale nie kojarzą się z kobiecością. Asymetryczne, krótkie cięcia, fantazyjne fale, króciutkie słodkie loczki – w takich fryzurach kobiety także wyglądają wspaniale. Wahasz się, czy obciąć włosy na krótko? Chciałabyś nieco odświeżyć swój look? Podpowiadamy, w jaki sposób możesz to zrobić. Zobacz nasze zestawienie najlepszych damskich krótkich fryzur na koniec lata 2020.


Inne artykuły

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 28-07-2020

Setki litrów alkoholu rozlały się na drogę. "W okolicy czuć zapach piwa"

- Nie widziałem momentu wypadku. Usłyszałem tylko spory huk. Teraz w okolicy czuć zapach piwa... - relacjonował jeden z mieszkańców Żor (woj. śląskie) w rozmowie z portalem gk24.pl. W okolicy ronda Kradziejówka rozlały się setki litrów napoju. Z naczepy pojazdu wypadło kilkadziesiąt skrzynek z butelkami. Prawdopodobnie towar był przewożony w nieodpowiednich warunkach.

Data publikacji: 28-07-2020

Nie trzeba będzie pokazywać prawa jazdy. Posłowie za zmianami w przepisach

Posłowie opowiedzieli się w piątek za nowelizacją Prawa o ruchu drogowym, która m.in. wprowadza możliwość rejestracji przez internet samochodów dla sprzedawców nowych aut, a także znosi obowiązek posiadania przy sobie prawa jazdy w Polsce.

Data publikacji: 28-07-2020

Zmarła Olivia de Havilland, ostatnia gwiazda "Przeminęło z wiatrem"

Olivia de Havilland, ostatnia żyjąca gwiazda filmu Przeminęło z wiatrem, zmarła w niedzielę w wieku 104 lat. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych - poinformowała agencja Reutera.

Data publikacji: 28-07-2020

Ich Troje, Feel… Czyje płyty kupowaliśmy najchętniej przez ostanie 20 lat?

Ich Troje i Feel - to właśnie płyty tych polskich zespołów królowały najczęściej na Oficjalnej Liście Sprzedaży w ciągu ostatnich 20 lat. Z kolei wśród zagranicznych artystów wyróżniono m.in. Leonarda Cohena oraz Adele.

Data publikacji: 28-07-2020