"Dziad. On silny, my silniejsi". Dziennikarka Polsat News i jej partner o walce z nowotworem

Książka Dziad. On silny, my silniejsi jest zapisem miesięcy wspólnej walki dziennikarki Polsat News Joanny Górskiej i jej partnera Roberta Szulca z rakiem. Walki wygranej. Jest także zapisem choroby postrzeganej z dwóch stron - samej chorej i osoby jej towarzyszącej. Choroby nowotworowe stanowią w Polsce drugą najczęstszą przyczynę zgonów. Rocznie z ich powodu umiera prawie 100 tys. osób.


Inne artykuły

ZE PAK kupuje pierwsze stacje tankowania wodorem samochodów osobowych i autobusów

ZE PAK SA, producent energii z grupy Zygmunta Solorza, dzięki umowie z firmą Nel Hydrogen (Nel) zakupił stacje tankowania zielonym wodorem samochodów osobowych i autobusów. Będą to pierwsze stacje wodorowe ZE PAK w Polsce.

Data publikacji: 17-10-2020

Prowadził po pijanemu i zabrali mu prawo jazdy. Kupił sfałszowane i wsiadł za kierownicę tira

Podczas rutynowej kontroli ciężarówki inspektorzy transportu drogowego z Torunia zauważyli, że kierowca posługuje się podejrzanie wyglądającym prawem jazdy. Okazało się, że mężczyźnie przed dwoma laty zatrzymano uprawnienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Kierowca przyznał, że kupił sobie sfałszowany dokument za 1200 zł.

Data publikacji: 17-10-2020

Nie żyje gwiazda serialu "Dwóch i pół". Miała 77 lat

Nie żyje Conchata Ferrell. Amerykańska aktorka znana głównie z roli Berty, pomocy domowej w komediowym serialu Dwóch i pół, miała 77 lat. Szokująca i bolesna strata - napisał w mediach społecznościowych odtwórca jednej z głównych ról w serialu, Charlie Sheen.

Data publikacji: 17-10-2020

Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski. "Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc"

Nie żyje wrocławski poeta Mirosław Jerzy Gontarski. Informację o jego śmierci przekazał Związek Literatów Polskich. Jeszcze kilka dni temu mężczyzna zamieścił na Facebooku niepokojący wpis: Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się - czytamy.

Data publikacji: 17-10-2020

Nowy James Bond nie został jeszcze wybrany?

Producentka filmów o słynnym agencie 007 Barbara Broccoli przyznała w rozmowie z magazynem Total Film, że następca Daniela Craiga nie został jeszcze wybrany. Dodała jednak, że przy wyborze przyszłego aktora do roli Jamesa Bonda, kolor skóry nie ma dla niej znaczenia. Wykluczyła natomiast, że w rolę słynnego bohatera wcieli się kobieta.

Data publikacji: 17-10-2020