Duży wzrost liczby sprowadzanych i kupowanych samochodów w Polsce

W marcu 2021 roku w Polsce zarejestrowano 10 132 nowe samochody klasy premium, to o 70 proc. więcej niż rok temu - podał Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. W ubiegłym miesiącu z zagranicy sprowadzono do Polski prawie 91 tys. używanych samochodów osobowych i dostawczych DCM do 3,5 tony, tj. o 73,6 proc. więcej niż w marcu 2020. To jeden z najwyższych wyników ostatnich 13 lat.


Inne artykuły

Zygmunt Malanowicz nie żyje. Aktor miał 83 lata

Aktor znany z filmu Nóż w wodzie, czy serialu Dom zmarł w poniedziałek w wieku 83 lat. O śmierci artysty poinformował Jacek Poniedziałek.

Data publikacji: 07-04-2021

Młodzież lekceważyła muzykę Krawczyka? Burza po wpisie prezydenta

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka ze wszystkich stron popłynęły wyrazy żalu i współczucia. Piosenkarza pożegnał na Twitterze także prezydent Andrzej Duda. I rozpętała się burza. Prezydent napisał, że młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają. Tyle że młodzież chodziła tłumnie na koncerty Krawczyka.

Data publikacji: 07-04-2021

Radziecki "Władca Pierścieni". Fani myśleli, że zaginął na zawsze

Spektakl telewizyjny na podstawie Władcy Pierścieni, który powstał u schyłku ZSRR i pokazany został tylko raz, dostępny jest na serwisie YouTube. Rosyjscy fani twórczości J.R.R. Tolkiena szukali go przez lata i obawiali się, że zaginął na zawsze.

Data publikacji: 07-04-2021

Wąż - kto zostanie jego ofiarą?

Charles Sobhraj, seryjny morderca, który nosi pseudonim Bikini Killer, atakuje turystów, którzy odwiedzają w latach 70. ubiegłego wieku Azję Południowo-Wschodnią.  Rok produkcji: 2021Oryginalny tytuł: The Serpent Gatunek: Kryminał Produkcja: Wielka Brytania ...

Data publikacji: 07-04-2021

Ekstaza - jej ciało niepokojąco się zmienia

„Ekstaza” to amerykański horror, za którego reżyserię i scenariusz odpowiada Joe Begos. Produkcja zadebiutowała w 2019 roku i opowiada historię artystki, która eksperymentuje z narkotykami. Coś jednak zmienia się w jej organizmie...  Tytuł oryginalny: BlissGatune...

Data publikacji: 07-04-2021