Drift mu nie wyszedł. 18-latek uderzył bmw w latarnię

Pół roku cieszył się prawem jazdy 18-latek, który na drodze publicznej w Olsztynie świadomie wprowadzał swoje auto w poślizg. Wyślizgnęła mu się również spod kontroli sytuacja i drift zakończył na ulicznej latarni. Uszkodził zarówno ją, jak i swoje bmw.


Inne artykuły

To nie pierwszy taki wypadek. W dom w Izdebnie wjechało bmw

Była godz. 3:00 w nocy, gdy rozpędzony samochód przebił ogrodzenie oraz ścianę domu w Izdebnie w Wielkopolsce i zatrzymał się w kuchni. Domownicy byli już w sypialni i nikomu nic się nie stało. Po wypadku lokatorzy musieli się jednak wyprowadzić, bo dom grozi teraz zawaleniem. Podobne zdarzenie przeżyli już w 2016 r. Skarżą się na niezabezpieczony zakręt.

Data publikacji: 05-09-2020

Leszek Miller: oglądam "Gliniarzy", bo gra tam moja wnuczka

Leszek Miller w programie Gość Wydarzeń mówił, że ostatnio zaczął oglądać serial Gliniarze. - Występuje tam tajemnicza hakerka Żaneta i ta rola mnie szczególnie interesuje - powiedział. W tę postać wciela się jego wnuczka, Monika. Były premier zaprzeczył, by szkolił swoją krewną z występów przed kamerą. Jego zdaniem, ona tego bardzo nie lubi.

Data publikacji: 05-09-2020

"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Krzysztof Ibisz zdradza szczegóły

Od piątku 4 września program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraca na antenę Polsatu. Program został zawieszony w marcu ze względu na pandemię COVID-19 po emisji dwóch odcinków show. Pierwszy odcinek startuje o godz. 20:05.

Data publikacji: 05-09-2020

"Wielka matka polskiej humanistyki". Maria Janion spocznie w piątek na Powązkach Wojskowych

Znawczyni polskiego i europejskiego romantyzmu, autorka kilkunastu książek, które zmieniły oblicze polskiej humanistyki, nauczycielka nazywana przez studentów Mistrzynią - profesor Maria Janion - spocznie w piątek na Powązkach Wojskowych w Warszawie w Alei Profesorskiej.

Data publikacji: 05-09-2020

Piotr Kraśko – prowadzący „Fakty”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Piotr Kraśko jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Popularność w całym kraju przyniosła mu początkowo wieloletnia współpraca z TVP. Obecnie jest związany z TVN pracuje jako prowadzący „Fakty” oraz „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz w ciągu swojej kari...

Data publikacji: 05-09-2020