Dramat Pani Marii. Wybuch gazu w Szczyrku zabrał jej rodzinę. Trwa zbiórka pieniędzy, aby pomóc kobicie. Mieszkańcy okazują serce

Zbiórka pieniędzy dla pani Marii, która w wyniku grudniowego wybuchu gazu przy ul. Leszczynowej w Szczyrku i zawalenia się trzykondygnacyjnego budynku straciła syna Wojciecha, synową Anne oraz troje wnucząt, a także brata Józefa z rodziną, trwa na portalu pomagam.pl. Zbiórkę zainicjował klub narciarski Sierpaw Ski.


Inne artykuły

Wypadek na kolei w Czechowicach-Dziedzicach. Kobieta potrącona przez pociąg wtargnęła na tory, przebywa w szpitalu

Pociąg potrącił młodą kobietę w Czechowicach - Dziedzicach. Ten wypadek na kolei miał miejsce w czwartek 16 stycznia. Jak się okazuje, kobieta wtargnęła na tory. Obecnie w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Data publikacji: 17-01-2020

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Twój partner zostanie z Tobą aż po grób? Znaki zodiaku w horoskopie miłosnym 2020 [17.01.20 r.]

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Szykujesz się do ślubu? A może masz już serdecznie dość swojego małżeństwa i szukasz drogi ucieczki? Sprawdź, które znaki zodiaku mają tendencję do burzliwych rozstań. Być może wielkie zmiany w związkach są typowe dla Twojej natury? Przekonaj się dzięki wróżce Bellatrix!

Data publikacji: 17-01-2020

Kraków. Trasa Łagiewnicka: powstają tunele i przystanki. Niedługo zostanie przełożona Wilga [ZDJĘCIA, WIDEO] 17.01.

Postępują prace związane z budową Trasy Łagiewnickiej. Obecnie prowadzone są m.in. intensywne roboty przygotowawcze do przełożenia Wilgi do nowego koryta, co ma nastąpić na przełomie lutego i marca. Ta operacja jest potrzebna do tego, by dokończyć budowę najdłuższego z tuneli, którym pojadą samochody, ale też tramwaje.

Data publikacji: 17-01-2020

Rekordowa kara polskich urzędników dla Volkswagena. Mamy odpowiedź firmy

120,6 mln zł kary na Volkswagen Group Polska za m.in. wprowadzenie w błąd klientów ws. poziomu emisji spalin nałożył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. To najwyższa kara, jaką w historii nałożył UOKiK za naruszenie praw klientów. Rzecznik firmy poinformował, że postępowanie wszczęto przeciwko niewłaściwemu podmiotowi, bo oni jedynie importują pojazdy i nie mają wiedzy o problemie emisji.

Data publikacji: 17-01-2020

Samochód wciągnął kierowcę pod koła. 40-latek zakładał opaski przeciw gołoledzi

Kierowca samochodu marki Dacia Dokker został wciągnięty pod koła podczas zakładania opasek antypoślizgowych na opony swojego auta. O zdarzeniu policjantów powiadomili przypadkowi świadkowie. Gdy znaleźli poszkodowanego, mężczyzna już nie żył.

Data publikacji: 17-01-2020