Dominika Kulczyk – najbogatsza Polka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Dominika Kulczyk jest polskim przedsiębiorcą i inwestorem. Jej majątek wycenia się na około 9 mld złotych. Miliarderka znana jest z tego, że angażuje się w akcje charytatywne i z zakresu ekologii. Za swoją działalność została odznaczona Orderem Uśmiechu i Nagrodą Orła Jana Karskiego. Jest rów...


Inne artykuły

Halt and catch fire - wyścig z konkurencją

Mała firma elektroniczna stara się oprzeć konkurencji i jako pierwsza stara się wprowadzić do sprzedaży przenośny komputer osobisty. Czy uda im się to i opanują cały rynek?  Rok produkcji: 2014-2017Sezony: 4 sezony Gatunek: Dramat Produkcja: USA Twórcy: Christopher Cantwe...

Data publikacji: 13-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 13-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 13-09-2020

Sezon na grzyby już otwarty. A co można zbierać w lesie oprócz grzybów? Jakie skarby warto przynieść z lasu?

Grzybobranie cieszy się wielką popularnością wśród Polaków. Deszcz i wysoka temperatura powodują że w lasach jest dużo grzybów. Tegoroczny sezon został już rozpoczęty i dla miłośników grzybów rozpoczynają się prawdziwe żniwa. A co jeszcze można zbierać w lesie?

Data publikacji: 13-09-2020

Zagraj na 11. Imielin Blues Festival. Można już zgłaszać chęć udziału w konkursie. Impreza odbędzie się 7-8 listopada

Tegoroczna edycja Imielin Blues Festival, odbędzie się w dniach 7-8 listopada. Do 25 października organizatorzy czekają na zgłoszenia wykonawców, którzy chcieliby spróbować sił w konkursie. Materiały można przesyłać tylko drogą internetową.

Data publikacji: 13-09-2020