Co w duszy gra - oto zwiastun z polskim dubbingiem. Plejada gwiazd!

"Co w duszy gra" w końcu doczekało się polskiego zwiastunu! W dubbingu będziemy mogli usłyszeć największe polskie gwiazdy. Nowa animacja opowiada o Joe Gardnerze, który jest nauczycielem muzyki i dyrygentem szkolnej orkiestry. Ale tak naprawdę całe życie marzył o tym, aby zostać muzykiem jazz...


Inne artykuły

ZPP: Mamy nadzieję, że jak najszybciej opublikowane zostaną oficjalne wytyczne sanitarne dotyczące handlu

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców z zadowoleniem przyjmuje decyzję Premiera Mateusza Morawieckiego ws. otwarcia sklepów i galerii handlowych. Jednocześnie postuluje o jak najszybsze opublikowanie wytycznych sanitarnych dotyczących handlu, tak by właściciele podmiotów mieli czas na jak najlepsze przygotowanie swoich sklepów do realizacji nowych założeń.

Data publikacji: 22-11-2020

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział otwarcie galerii handlowych od przyszłej soboty. Branża odetchnęła z ulgą

Od przyszłej soboty centra handlowe będą mogły ponownie działać w najwyższym reżimie sanitarnym. - Nasze apele zostały wysłuchane, a potrzeby dostrzeżone- ocenił Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług.

Data publikacji: 22-11-2020

Emerytury księży znów wzrosną. Gigantyczne zarobki duchownych w Polsce! Zobaczcie konkretne stawki!

Polscy księża płacą nie tylko niższe niż inni podatki, ale korzystają też na podwójnej waloryzacji emerytur. Jak donosi „Super Express”, księży czeka również zwiększenie podwyżki z Funduszu Kościelnego.

Data publikacji: 22-11-2020

Wigry Suwałki - GKS Katowice LIVE, NA ŻYWO, WYNIK GieKSa na boisku wicelidera chce przedłużyć serię zwycięstw

W niedzielę 22.11.2020 r. w meczu 14. kolejki II ligi GKS Katowice zagra na wyjeździe z wiceliderem tabeli Wigrami Suwałki. Początek o godz. 15. GieKSa chce przedłużyć serię zwycięstw, która teraz wynosi 4 mecze. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona będzie relacja LIVE z meczu Wigry - GKS Katowice.

Data publikacji: 22-11-2020

Wisła Kraków. Artur Skowronek: Zabrakło nam tempa w ataku pozycyjnym

Nie ma prawa być zadowolony po meczu z Wartą Poznań trener Wisły Kraków Artur Skowronek. Jego podopieczni zagrali z zespołem, który miał ogromne problemy kadrowe przed tym spotkaniem, a jednak „Biała Gwiazda” przegrała 1:2.

Data publikacji: 22-11-2020