Bramki Kocyły i Puchacza, asysty Żurawskiego i Makowskiego. Młodzieżowcy na boisku: 28. kolejka PKO Ekstraklasy [RAPORT]

PKO Ekstraklasa. Wypożyczony do Warty Poznań Maciej Żurawski mógł zagrać przeciw Pogoni Szczecin i akurat zaliczył w meczu swoją czwartą asystę w sezonie.


Inne artykuły

Zbytnio zaufał nawigacji. Uszkodził dwa budynki, spędził noc w lesie

Nawigacja podpowiedziała kierowcy tira, żeby zjechał z głównej drogi i tak zaczęły się jego kłopoty. Zniszczył w Rogalowie (woj. lubelskie) dwa budynki, własną naczepę oraz spędził noc w lesie. Siedzący za kierownicą 24-latek zignorował kilka znaków i nie zatrzymał się, nawet kiedy skończył się asfalt, a droga zwęziła do trzech metrów.

Data publikacji: 04-05-2021

1 maja na drogach. Policja zatrzymała rekordową liczbę nietrzeźwych kierowców

W pierwszy dzień majowego weekendu policjanci w całym kraju zatrzymali 426 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To liczba znacznie wyższa niż w roku ubiegłym – przekazał kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Data publikacji: 04-05-2021

Nie żyje Olympia Dukakis. Zdobywczyni Oskara miała 89 lat

W wieku 89 lat zmarła w sobotę w Nowym Jorku Olympia Dukakis, amerykańska aktorka greckiego pochodzenia, laureatka Oscara za rolę w filmie Wpływ księżyca.

Data publikacji: 04-05-2021

Belgia: kościół zmieniony w szkołę cyrkową. "Smutno go widzieć w takim stanie"

Kolejny kościół w Belgii z powodu braku wiernych został sprzedany za 1 euro. Byłą świątynię pod wezwaniem Św. Franciszka Ksawerego władze Anderlechtu chcą zamienić w ośrodek kultury ze szkołą cyrkową i nauką tańca.

Data publikacji: 04-05-2021

Znikną ciasteczka "Afrika". Niemcy tropią ślady rasizmu w reklamach

Ciemnoskóry chłopczyk z opakowania czekolady Sarotti był przez długie lata najbardziej znanym berlińczykiem. Znało go 98 procent Niemców. Stał się symbolem rewolucji w reklamie. Dziś ma już nie czarną, ale złotą buzię. A ciasteczka Afrika wkrótce otrzymają nową nazwę. Niemcy od lat tropią ślady rasizmu w reklamach.

Data publikacji: 04-05-2021