Bono śpiewa dla Włochów walczących z koronawirusem

Wsparcie dla walczących z koronawirusem płynie z różnych stron świata. Tym razem solidaryzuje się z nimi Bono. Lider U2 postanowił stworzyć dla Włochów piosenkę. Utwór nosi tytuł Let Your Love Be Known.


Inne artykuły

Królowa Elżbieta II ucieka przed koronawirusem. Chcę się chronić

Koronawirus już dawno dotarł do Wielkiej Brytanii. Robi się tam coraz bardziej gorąco. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że królowa Elżbieta II postanowiła wyjechać i zaszyć się w bezpieczniejszym miejscu. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest w grupie podwyższonego ryzyka i że zar...

Data publikacji: 19-03-2020

Wojciech Mann po odejściu z Trójki rozpoczyna nową działalność

Niedawno Wojciech Mann po 55 latach pracy odszedł z radiowej Trójki, o czym poinformował w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”. Jego krok był gestem solidarności wobec niespodziewanie zwolnionej wcześniej koleżanki, Anny Gacek. Jak mówił dziennikarz, nie chciał on także, aby &bdqu...

Data publikacji: 19-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 19-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 19-03-2020

Koronawirus: szkoły mogą zostać zamknięte na dłużej, a egzaminy ósmoklasisty - przeniesione na później

Minister Edukacji Narodowej, Darusz Piontkowski na antenie TVP zapowiedział, że przedszkola i szkoły mogą zostać zamknięte do świąt wielkanocnych. Co wtedy z egzaminem ósmoklasisty, który - przypomnijmy - rozpocząć się ma 21 kwietnia?

Data publikacji: 19-03-2020