Black Friday 2020 w modivo.pl. Jakie promocje dla mężczyzn przygotował dla nas sklep modivo.pl? Black Friday online – najlepsze oferty

Chcesz się dobrze ubrać? Planujesz uzupełnić zimową garderobę? Black Friday 2020 w modivo.pl to doskonała okazja na ciuchowe zakupy. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych i najciekawszych ofert przygotowany na Black Friday 2020. Nie ociągaj się – takie promocje zdarzają się tylko raz w roku!


Inne artykuły

Jerzy Brzęczek po meczu z Holandią: To żenująca manipulacja

Polska przegrała z Holandią 1:2 w meczu Ligi Narodów na Stadionie Śląskim. Duże zainteresowanie budził nie tylko wynik, ale i wydarzenia związane z Robertem Lewandowskim.

Data publikacji: 19-11-2020

Apostazja coraz popularniejsza! Jak odejść z Kościoła? Procedura apostazji - jak wygląda i z czym się wiąże?

Jak się wypisać z Kościoła? Apostazja coraz popularniejsza. "Po sześciu latach zastanawiania się, coś we mnie pękło. Ostatnie wydarzenia w kraju przekonały mnie, że jednak muszę odejść z Kościoła" - pisze w facebookowym komentarzu Piotr, który chce dokonać aktu apostazji. Takich osób, wyrażających w Internecie chęć odejścia z Kościoła, jest więcej. Biskup Jacek Jezierski przyznaje, że istnieje zjawisko występowania z Kościoła rzymskokatolickiego. Wzrasta ono w chwilach napięć na tle światopoglądowym i obyczajowym, ale również politycznym. Kuria nie prowadzi jednak statystyk odejść z Kościoła.

Data publikacji: 19-11-2020

Podwyżki cen biletów w Krakowie przegłosowane. Nowa taryfa wejdzie w życie od lutego 2021

Podwyżka cen biletów za przejazdy komunikacją miejską w Krakowie stała się faktem. Drożej za bilety zaczniemy płacić od lutego 2021 roku. Radni ostatecznie nieco obniżyli stawki zaproponowane przez prezydenta Jacka Majchrowskiego, ale i tak zapłacimy drożej. Bilet jednorazowy będzie kosztował 6 zł, bilet 20-minutowy 4 zł, a miesięczny na wszystkie linie 80 zł. Nowością będzie bilet półroczny.

Data publikacji: 19-11-2020

Stronie. Zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowały nimi kobiety

Dwa samochody osobowe zderzyły się w środę w miejscowości Stronie w gminie Łukowica. Obydwoma kierowały kobiety. Według strażaków w tym drogowym nieszczęściu obydwie miały wiele szczęścia, bo z poważnej opresji wyszły niemal bez szwanku. Auta są jednak poważnie uszkodzone.

Data publikacji: 19-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 19-11-2020