Biedronka rozdaje paczki dla rodzin z małym dzieckiem ZA DARMO

Biedronka postanowiła zrobić prawdziwą niespodziankę dla maluchów, które przyszły na świat na początku tego roku. Sieć sklepów i firma Dada chcą podarować dzieciom darmową wyprawkę. Jedyne, co musi zrobić każda młoda mama, to wypełnić formularz, który uprawnia do otrzyman...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 10-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 10-02-2020

Oscary 2020: Najlepszy film, aktor, reżyser. Kto dostanie statuetkę? OSCARY 2020 NA ŻYWO W INTERNECIE. Najwięcej nominacji dla "Jokera"

Oscary 2020. 92. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej czeka nas w nocy z niedzieli na poniedziałek (9/10 stycznia) czasu polskiego. Gala odbędzie się w Dolby Theatre w Hollywood. W USA rozdanie nagród będzie transmitowane w telewizji ABC. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć ceremonię na żywo na antenie Canal+. Początek gali o godzinie 2.00. OSCARY 2020 NA ŻYWO W INTERNECIE również na naszej stronie.

Data publikacji: 10-02-2020

Oscary 2020: Pokryty 24-karatowym złotem przedmiot pożądania. Laureaci stawiali go m.in. w toalecie, schowku na wino, a nawet w kurniku

Co mają wspólnego Jane Fonda, Fred Astaire, Hugh Jackman i Kaczor Donald? Każde z nich ma w swoim CV funkcję „gospodarza oscarowej nocy”. W tym roku (podobnie jak w 2019) nie będzie głównego prowadzącego Oscarowej nocy, ale zjazd gwiazd z pewnością dostarczy wielu emocji. A o tym, co już za nami, znakomicie opowiada Katarzyna Czajka - Kominiarczuk w swojej książce "Oscary.Sekrety największej nagrody filmowej", której drugie, rozszerzone wydanie ukazało się 15 stycznia tego roku nakładem Grupy Wydawniczej Foksal.

Data publikacji: 10-02-2020

Kraków. KOD manifestuje po podpisaniu ustawy kagańcowej [ZDJĘCIA]

"Dość dewastacji niezależności naszych sądów" - brzmiało jedno z haseł, z jakimi zebrali się w niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie uczestnicy demonstracji Małopolskiego Komitetu Obrony Demokracji.

Data publikacji: 10-02-2020