Bądź jak Kevin! Polsat wie, jak zatrzymać ludzi w domach

To najlepsza pora na dobry film, który może być odskocznią od trudnej ostatnio codzienności. Kevin świetnie sobie radzi, gdy pojawiają się problemy, a do tego jest sam w domu, jak większość osób na kwarantannie. Telewizja Polsat wie, jak umilić widzom ten ciężki czas - 20 marca o godzinie 20.00 będzie można obejrzeć kultową komedię.


Inne artykuły

Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o pandemii. Ale dzisiaj ma się to zmienić

Mają gorące jacuzzi i brak jakichkolwiek wiadomości o tym, co dzieje się na świecie - pisze brytyjski Guardian. Uczestnicy niemieckiej edycji Big Brothera nie byli dotychczas informowani o panującej pandemii koronawirusa. W momencie, gdy wydawało się, że o Covid-19 wiedzą już wszyscy, producenci programu podjęli decyzję o przekazaniu smutnych informacji swoim podopiecznym.

Data publikacji: 18-03-2020

Celebryci kontra koronawirus. Terminator siedzi w domu, Wolverine pokazuje jak myć ręce

Przebywaj w domu najwięcej, jak to tylko możlwie - radzi na Twitterze Arnold Schwarzenegger. 72-letni hollywoodzki aktor i były gubernator Kalifornii apeluje, by ograniczyć spotkania i wyjścia do restauracji. Podobne zalecenia wystosowały również inne gwiazdy m.in. Ariana Grande, Taylor Swift i Hugh Jackman.

Data publikacji: 18-03-2020

Przykry incydent na koncercie Martyniuka. Jego ochroniarz złamał rękę fance

Zenek Martyniuk jest polskim muzykiem disco-polo, którego uwielbia przynajmniej pół Polski. Gwiazdor doczekał się filmu o sobie, a TVP najwidoczniej pokłada w Martyniuku wiele nadziei, bo promują go niemalże na każdym kroku. Swego czasu pisaliśmy o tym, że „król disco polo...

Data publikacji: 18-03-2020

Wiktoria Gąsiewska wystąpiła w nowym filmie Reżysera Życia

Daniel Rusin, znany szerszej publiczności jako Reżyser Życia, jest polskim youtuberem. Zajmuje się tworzeniem filmów, które poruszają trudne tematy natury społecznej takie jak, np. przemoc, choroby psychiczne i relacje w rodzinie. Youtuber często nawiązuje współpracę z gwiazdami...

Data publikacji: 18-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 18-03-2020