Auto przyszłości zaplanuje trasę, umówi wizytę w serwisie i posłuży za biuro

Samochód przyszłości nie musi być elektryczny, ale będzie inteligentny - będzie potrafił zaplanować trasę, umówić wizytę w serwisie, posłuży za biuro - uważa Dariusz Balcerzyk z Samaru. Jego zdaniem, najbardziej rewolucyjny będzie rozwój samochodowych systemów łączności (connectivity).


Inne artykuły

Powstanie Wirtualne Muzeum Polskiego Państwa Podziemnego

W przestrzeni wirtualnej powstanie wyjątkowe muzeum, upamiętniające Polskie Państwo Podziemne. Będzie to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, upamiętniająca polski ruch oporu podczas II wojny światowej. Mecenasem Wirtualnego Muzeum Polskiego Państwa Podziemnego jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Data publikacji: 17-02-2021

Trump, Putin, Kaczyński. Karykatury światowych przywódców podczas odwołanej parady

W ostatni poniedziałek przed Środą Popielcową w Niemczech odbywa się karnawał. W tym roku z powodu pandemii został odwołany. Mimo to Jacques Tilly zaprezentował swoje satyryczne karykatury. Opalany nad ogniem Donald Trump, Nawalny nokautujący Putina czy Jarosław Kaczyński dobijający krzyżem prawo aborcyjne w Polsce - to tylko niektóre z platform, które przejechały ulicami Dusseldorfu.

Data publikacji: 17-02-2021

Faustine Nogherotto nie żyje. 31-letnia piosenkarka poddała się eutanazji

Faustine Nogherotto, 31-latka znana z występów we francuskich programach telewizyjnych, poddała się eutanazji. Kobieta przez lata zmagała się z nieuleczalną chorobą.

Data publikacji: 17-02-2021

Najlepsze gry na Nintendo Switch – ranking TOP 10

Gracze nie mogą obecnie narzekać na brak różnorodności – zarówno w segmencie gier, jak i platform, dzięki którym mogą oddawać się ulubionej rozrywce. Jedną z ciekawszych konsol jest z całą pewnością Nintendo Switch – konsola zadebiutowała 3 marca 2017 roku i jest już...

Data publikacji: 17-02-2021

Żona na niby - przezabawna spirala kłamstw

Film pod tytułem „Żona na niby” to zwariowana amerykańska komedia romantyczna, która zadebiutowała w 2011 roku. Jej reżyserem jest Dennis Dugan - za scenariusz odpowiadają natomiast Timothy Dowling oraz Allan Loeb. W rolach głównych wystąpili Adam Sandle...

Data publikacji: 17-02-2021