ABBA wraca po 40 latach. Będzie nowa płyta

Legendarny szwedzki zespół muzyki pop ABBA zapowiedział w czwartek na Twitterze swój pierwszy od 40 lat album. Grupa oświadczyła także, że planowane jest wirtualne show, koncert zorganizowany na specjalnie zaprojektowanej arenie w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie.


Inne artykuły

Nowy rok szkolny. "Polacy popierają powrót do klasycznego modelu nauczania"

Dzisiaj dla 4,6 miliona uczniów z 20 tys szkół rozpoczął się nowy rok szkolny. - Z naszego badania wynika, że ponad 90 proc. ankietowanych popiera powrót do klasycznego modelu nauczania, uważając, że taka forma zapewni lepszy poziom edukacji i wzmocni relacje z rówieśnikami- tłumaczy w rozmowie z nami ekspertka.

Data publikacji: 03-09-2021

Z Tarczy Antykryzysowej skorzystało 86 proc. przedsiębiorców. Firmy w oceniły pomoc państwa na 3,5. Co pomogło, a co zawiodło?

Z rozwiązań dostępnych w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej skorzystało 86 proc. przedsiębiorców. łącznie trafiło do nich ponad 16 mld zł. Najwyższe oceny i jednocześnie najczęściej wykorzystywaną formą pomocy było zwolnienie ze składek ZUS. Duża popularnością cieszyło się także dofinansowanie wynagrodzeń i składek na ubezpieczenia społeczne oraz obniżenie wymiaru czasu pracy lub pracę zdalną.

Data publikacji: 03-09-2021

Wielkopolskie. Kobieta i mężczyzna zginęli po zderzeniu z ciężarówką. Dzień przed własnym ślubem

26-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna jechali drogą DW 444 przez miejscowość Świeca (woj. wielkopolskie), kiedy zderzyli się z samochodem ciężarowym. Oboje zginęli - poinformowała we wtorek rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś. Według ustaleń mediów para jechała do sali weselnej. Nazajutrz mieli wziąć ślub.

Data publikacji: 03-09-2021

Polkowice. Groźne zderzenie trzech aut na S3. Audi dachowało

Trzy samochody zderzyły się na S3 w okolicy Kaźmierzowa (zjazd na wysokości SW-1 w kierunku Polkowic). W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta, z czego jeden dachował. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak kierowca mercedesa wjechał w tył audi. Policja wyjaśnia także zachowanie innych kierowców, którzy stojąc w korku zaczęli zawracać i jechać pod prąd korytarzem życia.

Data publikacji: 03-09-2021

Nie żyje Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones. Miał 80 lat

W wieku 80 lat zmarł perkusista zespołu The Rolling Stones Charlie Watts. Był jego członkiem niemal od początku jego istnienia. Kilka tygodni temu muzyk przeszedł operację serca. Watts zajął czwarte miejsce listy 50 najlepszych perkusistów rockowych według Stylus Magazine, którą opublikowano w 2007 roku. Informację o śmierci muzyka potwierdził jego agent na oficjalnym profilu Stonesów.

Data publikacji: 03-09-2021