71-latka przejechana przez ciężarówkę. Tragiczny wypadek w Toruniu

71-letnia kobieta próbowała ominąć stojący na parkingu samochód ciężarowy. Gdy była przed maską samochodu, kierowca ciężarówki ruszył. Piesza zginęła na miejscu. - Kierowca, jako włączający się do ruchu, ponosi główny ciężar odpowiedzialności - ocenił ekspert.


Inne artykuły

Wiosna 2020 - włącz Polsat. Zobacz nowy spot [WIDEO]

Znane oraz lubiane seriale i programy, a także intrygujące nowości – to na wiosnę przygotowała Telewizja Polsat. Moc emocji, rywalizacji i wzruszeń, a to wszystko w towarzystwie ulubionych gwiazd. Zobacz wiosenny spot wizerunkowy Telewizji Polsat.

Data publikacji: 07-03-2020

Prawda, której nie można przemilczeć. Jest zwiastun filmu o sprawie Komendy

- Chcę, aby ludzie zobaczyli, co tak naprawdę się ze mną działo - mówi Tomasz Komenda. To na podstawie historii jego życia powstała fabularna opowieść o niesłusznym skazaniu na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Zdaniem twórców obraz podejmuje próbę znalezienia odpowiedzi na pytania, które do dziś nurtują wszystkich. Film wejdzie na ekrany kin 18 września tego roku.

Data publikacji: 07-03-2020

11. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Dziś pierwszy odcinek słynnego show

Wieczorem dajmy się porwać na parkiet. W Polsacie rusza 11. edycja najlepszego tanecznego show Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami! O Kryształową Kulę powalczy 11 par, wśród nich nasza redakcyjna koleżanka - Milena Rostkowska-Galant.

Data publikacji: 07-03-2020

Joe Jonas - jeden ze sławnych braci. Wiek, wzrost, waga, żona, Instagram, dzieci

Joe Jonas najbardziej znany jest ze swojej roli w „Camp Rock” i występów ze swoimi braćmi w zespole Jonas Brothers. W latach 2015-2019 był głównym wokalistą zespołu DNCE, a ich utwór „Cake by the Ocean” nucili chyba wszyscy. Teraz Joe Jonas ma 30 lat, pię...

Data publikacji: 07-03-2020

Mata został Warszawiakiem Roku! Pobił nawet Roberta Lewandowskiego

Warszawiaki to nagrody, które przyznawane są każdego roku przez internautów najlepszym ludziom, miejscom oraz instytucjom w Warszawie. Wyróżnienia te przyznawane są w 15 kategoriach. Tym razem plebiscyt na Warszawiaka Roku wygrał Mata, który zebrał rekordową liczbę głos&o...

Data publikacji: 07-03-2020