60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.


Inne artykuły

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 17-01-2020

Dramat Pani Marii. Wybuch gazu w Szczyrku zabrał jej rodzinę. Trwa zbiórka pieniędzy, aby pomóc kobicie. Mieszkańcy okazują serce

Zbiórka pieniędzy dla pani Marii, która w wyniku grudniowego wybuchu gazu przy ul. Leszczynowej w Szczyrku i zawalenia się trzykondygnacyjnego budynku straciła syna Wojciecha, synową Anne oraz troje wnucząt, a także brata Józefa z rodziną, trwa na portalu pomagam.pl. Zbiórkę zainicjował klub narciarski Sierpaw Ski.

Data publikacji: 17-01-2020

Wypadek na kolei w Czechowicach-Dziedzicach. Kobieta potrącona przez pociąg wtargnęła na tory, przebywa w szpitalu

Pociąg potrącił młodą kobietę w Czechowicach - Dziedzicach. Ten wypadek na kolei miał miejsce w czwartek 16 stycznia. Jak się okazuje, kobieta wtargnęła na tory. Obecnie w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Data publikacji: 17-01-2020

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Twój partner zostanie z Tobą aż po grób? Znaki zodiaku w horoskopie miłosnym 2020 [17.01.20 r.]

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Szykujesz się do ślubu? A może masz już serdecznie dość swojego małżeństwa i szukasz drogi ucieczki? Sprawdź, które znaki zodiaku mają tendencję do burzliwych rozstań. Być może wielkie zmiany w związkach są typowe dla Twojej natury? Przekonaj się dzięki wróżce Bellatrix!

Data publikacji: 17-01-2020

Kraków. Trasa Łagiewnicka: powstają tunele i przystanki. Niedługo zostanie przełożona Wilga [ZDJĘCIA, WIDEO] 17.01.

Postępują prace związane z budową Trasy Łagiewnickiej. Obecnie prowadzone są m.in. intensywne roboty przygotowawcze do przełożenia Wilgi do nowego koryta, co ma nastąpić na przełomie lutego i marca. Ta operacja jest potrzebna do tego, by dokończyć budowę najdłuższego z tuneli, którym pojadą samochody, ale też tramwaje.

Data publikacji: 17-01-2020